Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Internetes feluleten szeretnek...

Internetes feluleten szeretnek termekeket ertekesiteni. A lakohelyem lenne a raktar. En vegeznem az arubeszerzest, rendelesek feldolgozasat, kudemenyek postazasat. 20 M Ft-om van ra. Milyen termekeket lenne erdemes arusitani?

Figyelt kérdés

Mire lehet nagy kereslet/kis konkurencia?


Semmi egeszsegkarosito termek nem johet szoba, Cola, dohany, alkohol, a legkisebb atveres sem fer bele...


Mindent szivesen meghallgatok. Koszonom szepen.



2023. márc. 2. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően a réspiacokkal lehet jól működni. Az ledig akkor a legjobb, ha a te saját érdeklődésednek megfelelő.


Illetve ne felejtsd el számításba venni, hogy erre valszeg nem lesz kata, szóval kőkeményen fogsz adózni 🤷‍♂️

2023. márc. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legkisebb átverés? Miről beszélsz? Dohányt nem árulhatsz. Kólát nem éri meg. Kisméretű, értékes az optimális. Valóban érdekeljen a dolog, mert akkor leszel jó értékesítő vagy olyan dolog, ami tényleg népszerű. Arra készülj, hogy sok ideig nem termel annyit, amennyiből kijösz. Nekünk van webshopunk, de szigorúan csak extra bevétel, mert ebből nem élnénk meg.
2023. márc. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feltetted a 20 millió forintos kérdést.



Nagyon sok embernek van tőkéje, de nincs ötlete.

Ha vállalkozásba akarsz vágni, akkor pont az a lényeg, hogy megtaláld azt a terméket ami

A) kell az embereknek, vagy legalábbis meg tudod erről győzni őket

B) nem egy telített piacra szállsz be, vagy legalábbis valami ötleted van arra nézve, hogy mitől leszel jobb, mint a konkurencia



Btw, azt tanácsolom, hogy ne olyasmivel kereskedj, amit más ajánl, hanem olyasmivel aminél ismered a terméket.

Ha én most azt mondom neked, hogy az ipari csúszócsapágyakban van a nagy üzlet, nem telített a piac, hatalmas a kereslet, 20 millióból bőven be lehet szállni, akkor érteni fogsz hozzá?

Ha valaki feltesz egy kérdést, akkor fogsz tudni rá válaszolni? Érteni fogod egyáltalán, hogy mit kérdez az illető? Ki tudod nézni a katalógusból, hogy annak az erőhatásnak, amire rákérdezett ellenáll e? Vagy eladod neki, aztán pereskedtek, hogy baj lett belőle?


És ez bármi másra is igaz, ha fogalmad nincs, hogy mit árulsz, mert pl egy idegen ajánlotta a GYK-n, akkor tuti a bukás.

2023. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha lenne 20 milliód, tudnád mit kell vele csinálni, nem ilyen hülyeségeken törnéd a fejed.
2023. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

4: 20 millió olyan nagy pénz? Örökölsz egy kádár kockát vidéken, eladod, lesz 20 millió (akár még több is) a zsebedben. Nem is kell hozzá olyan nagyon jó környéken álló házat örökölni (ha az lenne, akkor inkább a dupláját kapná).


Attól, hogy hirtelen örökölt valaki a 70 éves nagyszüleitől egy ingatlant, rögtön befeketési guruvá válik, aki tudja, hogy mit kell kezdeni ennyi pénzzel?


Wow, mesélj még kérlek, mert nekem van 80 millióm is (én nem egy kádár kockát örököltem, hanem egy olyan ingatlant, ami alig ért valamit, amikor a nagyszüleim oda költöztek 70 éve, aztán eszméletlenül felment az ára), szóval akkor én most befektetési guru vagyok, mert van a zsebemben annyi pénz, amit te el sem tudsz képzeni?

2023. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A 20 misit ha beteszed állampapírba, az ad most 16%-os éves hozamot, vagyis 3,2 milliót egy évre. Akkor érdemes vállalkozásba fektetned, ha annak a hozama meghaladja ezt a kockázatmentes hozamot.

Azon is gondolkodhatsz, hogy csak egy részét, mondjuk az első éves hozamát fekteted be előre, tehát 17 millió állampapírba és csak 3-at fektetsz be.

Szolgáltatóiparban is érdemes lenne körülnézned, nemcsak értékesítésben.

2023. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mit kezdtél árusítani, kérdező?
2023. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!