Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetséges manapság önéletrajz...

Lehetséges manapság önéletrajzot megíró könyvvel pénzt keresni? Mármint úgy értem hogy technikailag az hogy érdekes lesz az embereknek vagy sem az egy dolog,

Figyelt kérdés
az érdekel hogy egyáltalán vesznek e még manapság könyvet olyan mennyiségben hogy megírja az írónak és egy kiadása hogy működik?
2023. márc. 3. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nyilván vesznek az emberek könyvet. Nézz be egy Libribe: tele van könyvvel és vásárlóval is.

De, amit te tervezel, annak nem tudom, mennyire lenne piaca.

2023. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés hanem hogy nyereséges lesz e mert az egy dolog hogy vannak vásárlók egy boltban meg az is egy dolog hogy vesznek e a nyereség számít.
2023. márc. 3. 10:17
 3/22 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha te akarnád írni, akkor ilyen magyarsággal biztosan nem. Az írás külön szakma - ezenkívül érzék, tehetség stb. kérdése. De ennek előfeltétele a magyar nyelv tökéletes használata (amennyiben magyarul írják), ami a te esetedben nem áll fenn (nem sértegetni akarlak, ez csak ténymegállapítás).


A könyvkiadás már 20 éve is majdnem döglődött, amikor én csak kicsit a közelében voltam, azóta a helyzet csak rosszabb lett - szóval biztosan nem éri meg. Nem, az emberek nem vesznek könyvet, legalábbis nem annyian és/vagy nem annyit, hogy mindenképp megérné könyvkiadással vesződni.

2023. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Szerintem a nyelv tökéletes használata nem számít. Hiszen az életrajz elolvasásakor kiderül hogy aki írta az nem ezen a pályán mozog.

Egy sebész orvostól sem azt várják el hogy tökéletes magyarsággal beszéljen a beteggel.

2023. márc. 3. 10:31
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha befutsz, megéri.

De ilyen témával és ilyen írással ez nem valószínű.

Persze csak nagyon-nagyon kevesen élnek könyvírásból. A legtöbb írónak ez amolyan jó esetben önmagát eltartó hobbi.

2023. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, Kérdező... ugye, troll vagy?
2023. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem értem csak akkor fogják megtudni hogy milyen az írásom amikor már megvették a könyvet. Vagy reklamációként visszaadják emiatt? " - Híbás a könyv rengeteg hibás szó van benne. Adják vissza a pénzt vagy cseréljék ki egy olyan ember életrajzára aki azt nem hibásan leírt szavakkal írta meg!"
2023. márc. 3. 10:40
 8/22 anonim ***** válasza:

DE, nagyon is számít, hogyan írják meg. Hallgass #3-ra.

Másik oldalról, egy életrajzi könyvhöz kell az ember is, akire kíváncsi az olvasó...

2023. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, de ha még egy kérdést sem tudsz érthetően megfogalmazni, te inkább ne írjál könyvet, mert csalódás ér. Persze, nyilván ráfognád a körülményekre, nem te lennél a hibás. :)
2023. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy életrajzi könyvhöz életrajz is kellene, de neked az sincs.
2023. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!