Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dropshipping 17 évesen?

Dropshipping 17 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta foglalkoztat a gondolat, hogy a nyári munka által keresett pénzemen ne csak üljek, hanem be is fektessem.

Egyre többet olvasok a dropshippingről, és nyári munka után szeretnék belevágni.


Láttam a Tudatos Vagyon oldalán, hogy egy csomagon belül segítenek elindulni. Én a középsőt választanám, 45 e. forint, és várhatóan heti 100 e. profitot lehet termelni vele a beindulás után.

A csomag tartalma igazából a honlap elkészítése stb., mindenről van benne infó, segítség, de azért érdekelne a hozzáértők véleménye,illetve a jogi buktatók, információk.

Sikerorientált vagyok, felsőfokon beszélek angolul, érdekel a gazdaság, üzlet világa, rengeteget olvasok, feljesztem magam szabadidőmben, az angolon kívül pedig 2 további nyelvet beszélek b2es szinten (olasz, német), és egyet most tanulgatok (francia). Tehát a motiváció, szorgalom meglenne :).


De....


Egyáltalán elkezdhetem?

Hogyan kell így adóznom?


Valaki tud bővebb tájékoztatást adni ezekről?


Előre is köszönöm szépen mindenkinek, és további csodás napot kívánok!



2023. ápr. 26. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha annyira tudatos, kitartó, sikerorientált vagy, akkor ne dőlj be valami kamu influencer hülyeségnek, hanem szánj rá még 10 percet ,hogy a google-ben elolvass pár cikket minden konkrét kérdésedről.
2023. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
44%

Szerintem probáld meg de számolj azzal is hogy akit be fektetsz azt el is bukhatod

Mindenben meg van a kockázat

2023. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első, képzeld, olvastam, de számomra megfelelő választ nem találtam, így írtam ide :). Nem kell egyből magas lóról kezdeni
2023. ápr. 26. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ott kezdődik, hogy 17 évesen nem lehet vállalkozásod
2023. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nincs itt magas ló. Félreértesz. Ha ezeket az információkat nem sikerült megtalálni, csak valami hangzatos tiktok-ig sikerült eljutni, akkor nem vállalkozni kell, hanem tanulni (mármint azokat a készségeket elsajátítani, amikre inkább egyetem alatt szokott csak szükség lenni, mint pl. kutatás, szakirodalom feldolgozás stb stb.)
2023. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázat, a kérdésben termékmegjelenítés található! :)

Éljen a tévedhetetlen harcos, a "Tudatos Vagyon"...

Ez valami olyan lehet, mint Piszkos Fred a Rejtő regényekben. Vagy az Álmos Elefánt.

2023. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Felejtsd el a Tudatos Vagyon szarságot. Csak átvernek, és lehúznak rengeteg pénzzel, és egy szar életképtelen valamit kapsz a pénzedért. (Saját tapasztalat, engem is lehúztak.)
dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek egyike sem a Dropshippingből vagy pl. az Affiliate marketingből élnek, hanem abból, hogy hiszékeny embereket behülyítenek a drága és semmit nem érő tanfolyamaikkal.
dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!