Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire tűnik ez a szituáció...

Mennyire tűnik ez a szituáció legálisnak?

Figyelt kérdés
Mennyire legális az, hogy mekis kaját árul egy hely a környékemen? Nincs meki erre és valahonnan beszerzik az alapanyagokat és azt értékesítik. Az étlapon fent van az összes mekiben elérhető buresz kb meg a mcnuggetsek is. Ha még maga az étel értékesítése legális akkor az, hogy a mekis képeket felhasználják + az étel megnevezésében 1-2 betű eltérés van az már kivethet 1-2 problémát szerintem.

2023. ápr. 28. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak finom és pont.....és ennyi
2023. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
cool story bro
2023. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha ismeri valaki a zsömlék és a húspogácsák receptjét, vagy nagyon hasonlót tud ahhoz sütni és az egyéb engedélyei rendben vannak, akkor csinálja. Ha a haza döncinek nem tetszik az, hogy csaknem az ő dizájnjukat és ételneveiket használják, amiatt meg majd ők szólnak, vagy ha kell, perre mennek. Nem kell neked önkéntes rendőrt játszani. Ha finom, egyél, ha nem ízlik, akkor meg ne.
2023. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
A mekinek adott beszállítói vannak, akiktől vásárolja a hozzávalókat. Ha ő is meg tudja onnan szerezni, akkor tőlem vegye meg. Semmi különös nincs a mekis kajákban, a múltkor Békéscsabán vittem mamának a kórházba nuggetset és krumplit, mert azt kért (3 csipetet evett belőle egyébként), de majdnem hideg volt, amikor odaértem vele, 10 perc séta után, nem sok élvezhető volt a hideg nuggetsben sem és a hideg, szíjas, kemény sültkrumpliban sem.
2023. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno, amikor a Nyugatinál megnyílt a meki, vagy 50 méterre tőle az Oktogon irányába, volt egy hamburgeres bódé, aminek hirtelen McZsolt's lett a neve.


S "valamiért" nagyon hamar megszűnt, eltűnt, nyomai sem voltak fellehetőek. S nem azért, mert nem ment volna az üzlet...

2023. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok önkéntes rendőrt vagy bármit játszani csak szimplán kíváncsi voltam mennyire legális ez és meddig "élvezhetem" a junkfood-ot utazás nélkül.
2023. ápr. 29. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Passz. Ha jó és ízlik, akkor élvezd.
2023. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!