Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van aki fizetne lábról készült...

Van aki fizetne lábról készült képekért, videókért?

Figyelt kérdés
Külföldön sokat tudnak vele keresni ezért gondoltam én is belekezdek amíg fiatal vagyok. Hol lehetne magamat hirdetni és képeket, videókat árusítani?

2023. máj. 4. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Onlyfans.
2023. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Onlyfansen kiderülhet arc nélkül, hogy ki vagyok? Lehet ebből nekem bármi hátrányom?
2023. máj. 4. 15:07
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmi bajod nem lehet belőle. De Onlyfansen nem biztos, hogy megelégszenek lábas képekkel. De ott van például a Patreon is, azt kifejezetten művészeknek hozták létre, a lábfétises dolgok szerintem jobban oda illenek, mint Onlyra. Ismerek is egy lányt, aki Patreonozott 1-2 éve.
2023. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
100ból 1 lány tud ezeken az oldalakon egy-két mozijegynél többet összeszedni havonta, és ők nem csak a lábukat mutogatják. Én ismerek egy gyönyörű lányt, 20 éves, vékony, bevállalós, művészi szintű képei vannak, közte lábbal is, de cici-punci-arc is, maszti vidik, stb. Előtte 10k feletti instakövetője volt, tehát el tudta kezdeni elég erősen a promót. Minden nap tolt ki posztokat hónapokig. Több pénzbe került neki a felszerelés, mint amennyit 4 hónap alatt összeszedett (kb. 40-50.000-t a végén havonta), és inkább abbahagyta.
2023. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
75%
En igen de attol fugg kitol
2023. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát, valaki biztos.
2023. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

"Külföldön sokat tudnak vele keresni"

Igen? Hol? Kik?

2023. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem gondoltad te ezt át, kislány... Biztosan kaptál már azóta 86 ezer privát üzit itt kanos férfiaktól.
2023. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
21%
ne tedd!Mert ez bűncselekmény a rendőrség ezt nm nézi jó szemmel!Ha kiderül mész a börtönbe!Szóval ha jót akarsz magadnak inkább keress normális munkát ami tisztességes!
2023. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogy lenne bűncselekmény? Akik onlyfansel foglalkoznak adóznak is utána.
2023. máj. 6. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!