Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Wolt futár fizetés érdekelne,...

Wolt futár fizetés érdekelne, ezért kizárólag Nyíregyházi jelenleg is aktív (2023) wolt futár válaszát kérném. Az érdekel hogy átlagban havi hány órát dolgozol és ezzel mennyit sikerül keresni nettóban? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

#Nyíregyháza wolt #wolt futár nyíregyháza
2023. máj. 20. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:

01.01-5.31

5 teljes hónap

687 óra munka

full-full nettó jövedelem: 653847 Ft

egy órára jutó nettó jövedelem: 951,47 Ft


autóval járok, tehát a bevételből levontam az autó fogyasztását, s az erre a jövedelemre eső fenntartási költségét, a nav felé fizetett járulékokat és a vállalkozás egyéb költségeit


31,85 órát dolgoztam heti bontásban átlagosan, ez nincs meg az átlag heti 40 órás munkaidő


tehát, ha kicsivel többet dolgoztam volna, a full-full nettó órabér kicsit jobb lett volna (hisz vannak költségek, amelyek fixek, nem függnek a munkaórák számától, ilyen pl. a székhely, a könyvelő költsége, de a járulékok is az szja-határig)


ha sokkal többet dolgoztam volna, a full-full nettó órabér sokkal jobb lett volna (hisz vannak költségek, amelyek fixek, nem függnek a munkaórák számától)


az autóm 7-8 liter között fogyaszt (télen inkább 8 körül, nyáron inkább 7 körül), a statisztikáimban mindig az épp aktuális, pontos adat szerepel, teletankolástól teletankolásig kiszámolva

2023. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon hasznos infó volt. Ezek szerint fizetésben nem jobb az átlag munkákhoz képest ezen környékén ha aranyosítok. Legalábbis amiket az utóbbi hónapokban hirdetnek amire válthatnék, de így csak a kötetlen munkaidő ami vonzó még benne.
2023. jún. 11. 07:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Július 1-től egy teljesen új díjazási rendszer lép majd életbe. Végeredmény tekintetében nem gondolom, hogy sokminden változna.
2023. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!