Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan növelhetem a Facebook...

Hogyan növelhetem a Facebook követőim számát a vállalkozásom számára?

Figyelt kérdés

1-2 éve hoztam létre FB oldalt a cégnek, ahol dolgozom, nyilván megegyezés szerint egy kis plusz pénzért, de full amatőr szinten. Jó lenne növelni kicsit a követők számát, akkor tudnék ismét egy kis fizuemelést kérni. :D

Facebook hirdetésre gondoltam, 1000 - 2000 Ft-ból megvan, ezt még saját zsebből ki is fizetném, nem vágna földhöz... :D kell ehhez valamilyen engedély, illetve a fb hirdetés miatt a vállalkozásnak kell-e adózni, vagy bármi könyvelői dolog van-e ezzel, ha ezt én saját zsebből kifizetem?

saját e.v. fb oldalamnak megcsináltam 4 ezres követőtábort, úgyhogy szerintem ennek is menne, de ott kicsit "szabadabb" voltam, mivel sajátom volt.


2023. jún. 8. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A cégesen is nyugodtan csinálhatod, csak lesz-e a követők számának növekedéséből bármi haszna a cégnek? Mik lesznek ezekből a követőkből? Vásárlók? Vagy csak nézelődők?
2023. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre stagnál a cég, egy kialakult vevőkörrel, jo lenne “terjeszkedni”.
2023. jún. 8. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha értesz a közösségi média építéshez, akkor lehet, majd dolgozhatsz nekem is, nemsokára.
2023. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A FB/Insta posztokat szeretem csinalni, szerintem van is erzekem hozza, PS-t is valamilyen szinten kezelem, illetve videokat is gyartottam anno, illetve hamarosan kiprobalom, hogy hogyan mukodik ez az egesz tiktokon, illetve mennyi plusz kovetot hoz a tiktok mert most az a <25 evesek koreben a legnepszerubb platform :)
2023. jún. 8. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Helyes, próbáld csak, jól jön az még.
2023. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen cég az aminek dolgozol? Mit árulnak?
2023. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
IT szerviz és szolgáltató
2023. jún. 12. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!