Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit irjak a network-ös névkárt...

Mit irjak a network-ös névkártyára?

Figyelt kérdés

Termeszetesen nem a név és a telefonszámra gondolok.


A név alá mit szoktatok irni, milyen titulus jött be, ráírtátok a cég nevét is?



2023. jún. 9. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
MLM? Inkabb semmit.
2023. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a foglalkozást szoktam ráírni: milliárdosképzés.
2023. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van normális ötlet is?
2023. jún. 10. 00:46
 4/15 anonim ***** válasza:

A kettes válaszban írt “ötlet” valójában nem ötlet, hanem működő módszer. Én 1998 óta használom, s a segítségével az ország egyik legnagyobb hálózatát építettem fel, ami mára 106 országban van jelen.


Ám te azt csinálsz amit akarsz, van neked szponzorod, kérdezd meg tőle, hogy ő mit írt a sajátjára! Ha nem tud jó választ adni, akkor rossz szponzort választottál…

2023. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te miliárdos vagy, így a miliárdos képzés valóban jó ötlet. Mivel én még nem vagyok az kiröhögnek ezzel. Viszont az biztos hogy mindenki arról beszélne: hogy képzed az xy azt irta a kartyára hogy
2023. jún. 10. 07:38
 6/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy kiröhögnek-e, rajtad múlik. Ha jól elő tudod magad adni, akkor nem röhögnek ki.


Sokkal inkább azt látom az írásaidból, hogy te magad sem hiszel ebben. Ha nem hiszel a milliárdosságban, kezdd milliomosképzéssel! Az nem bonyolult, (lehet, közelebb áll ahhoz, amit el tudsz hinni magadról) hisz ma Magyarországon bárki, aki saját ingatlanban él, az már milliomos, a többség inkább sokszoros milliomos.


Network marketingbe általában nem azért kezdenek az emberek, mert akarnak keresni százezret/hó. Persze, ilyen is van, de aki valóban az üzlet miatt vág bele, az komoly pénzt akar, jómódot, gazdagságot. Szóval, ha te komolyan gondolod, akkor te pontosan abban tudsz nekik segíteni, hogy ezt elérjék. Aki meg csak terméket akar, neki nyilván abban tudsz segíteni. De azt nem írhatod a névjegykártyádra, hogy termékárus vagy...

2023. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Van igaz abban amit mondasz. Igy kell gondolkodni. De hiába vagyok miliomos azt kérdik: ebből..ebből mennyit kerestél már?milliokat? Ha nem millokat akkor hiteltelen leszek. Pont. És kiröhögnek, hiába haladok a millók felé. Igy ebben a szituban, nekem ez a meghatarozás hogy milliomos képzés nem hiteles. Ilyen témába tehát ne irjatok mert nekem nem jó.
2023. jún. 10. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Melyik cégnél vagy? Van szponzorod?
2023. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van sponzorom persze, de neki nincs.
2023. jún. 10. 21:44
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy, semmi nem múlik a névjegykártyán. Ismerek embereket, akiknek soha nem volt névjegykártyájuk, mégis hatalmas üzleteket építettek fel…
2023. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!