Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha főállásban dolgozok egy...

Ha főállásban dolgozok egy cégnél mint alkalmazott, akkor másodállásban milyen adózású egyéni vállalkozást csinálhatok?

Figyelt kérdés

Mivel festőként végeztem és szeretnék benne majd nemsokára megpróbálni munka mellet egyéni vállalkozást indítani, milyen adózási formát lenne a legjobb választanom ?

Tudom nemrég a kata-adózási formát átvariálták de nekem nem tiszta hogy most munka mellett lehet-e csinálni vagy csak főállásban lehet katás valaki ?



2023. jún. 13. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Katás csak főállású lehetsz. Ha a munkaviszonyod eléri a heti 36 órát, akkor szinte biztosan az átalányadó érné meg a legjobban.
2023. jún. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. jún. 13. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!