Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudom a webáruházam...

Genlisea kérdése:

Hogyan tudom a webáruházam marketplace-en hirdetni, hogy többen is elérjék?

Figyelt kérdés
Van egy webáruházam és szeretném hirdetni marketplace segítségével, lehetőleg fizetősként, hogy még több emberhez elérjen. Magánemberként néhány terméket már hirdettem, de azok egyes termékek voltak csak. Mi ennek a menete? Köszönöm!
2023. jún. 17. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen termékeket árulsz és mekkora összeget szánsz a hirdetésre?
2023. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben találtam egy youtube videot és az alapján sikerült beállítanom.
2023. szept. 23. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szuper, de attól még elárulhatod, hogy milyen termékeket árulsz és mekkora összeget dobsz havonta ezekre a hirdetésekre, érdekelne!
2023. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, nem titok! Dísznövényeket árulok és 400-1000 Ft között hirdetem naponta.
2023. szept. 24. 07:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Upsz, és megéri?
2023. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fene tudja! Néha meglepően sok rendelés érkezik, míg máskor napokig semmi. A látogatottság megugrott így napi pár száz Ft-ot megér egyelőre.
2023. szept. 25. 05:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan kell elképzelni ezeket a dísznövényeket? Postázhatók?
2023. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!