Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozás indítható...

Milyen vállalkozás indítható a következő szakmával: 54 523 02 Elektronikai technikus?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok ilyet. Szórakoztató, ill. háztartási gépeket szeretnék javítani, és eladni. Mindenhova műszerészt írnak.

Műszerésznek számítok, ha több osztályt jártam, mint egy műszerész?


2023. jún. 18. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kapcsolódó végzettségnek minősül ez szerintem, szóval simán nyithatsz szervízet / műszaki bizományit.

(utóbbit végzettség nélkül is).


Javítani feketén is lehet, mert gyakorlatilag ha nem a vevők felé szolgáltatod a javítást (aza, hogy ők hozzák be ha valami elromlott), hanem megveszel minden hibás xart megjavítod aztán eladod, akkor lehetetlen utólérni vele.


Nameg ha nincs végzettséged akkor helyszíni javítást sem válallhatsz legálisan. (ezzel a legkönnyebb megbukni).

2023. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként se a lakossági javításból fog megélni a vállalkozásod, hanem ha sikerül cégekkel / importőrökkel szervízre leszerződnöd / garanciális hátteret adnod nekik.
2023. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja meg mégvalami, ha megvana bizonyítvány róla, és eltelik öt év a megszerzéstől akkor azután szakoktathatsz is.

Azaz a saját műhelyedben / vállalkozásodban leigazolhatsz szakmai gyakorlatot a szakmádban tanulóknak a képző intézmények megrendelésére (jópénzért). Plusz lehetsz vizsgabizottsági tag!


Előző voltam.

2023. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!