Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki segíteni taxizásban?

Valaki segíteni taxizásban?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, mellékállásként futárkodom egyetem mellett már egy ideje, de a vezetés a mindenem. Szeretnék taxis lenni, ha befejeztem az egyetemet, nem nem érdekelnek most azok a vélemények akik le akarnak róla beszélni! :)

Keresek olyan embert, aki privátban, vagy akár személyesen segítene nekem elmagyarázni lépésről lépésre, hogy mi kellene ahhoz, hogy taxis legyek.

Természetesen ezt díjaznám egy könnyed ebéddel cserébe vagy bármi kajával, nem nem vagyok meleg csak bízom benne, hogy van még jófej ember ebben az országban akire számíthatok !

Az alapokat tudom, de lenne kérdésem, első körben biztos, hogy bérelnék autót, de eddig jutottam. Vállalkozásom nyilván van stb.. aki esetleg segítene azt megköszönöm :)



2023. jún. 19. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először dolgozz egy taxis cégnél valamennyi időre, hogy belekóstolj és tapasztalatokat szerezzél és akkor fogod megtudni, hogy tényleg belevágj saját kocsival, vagy még sem neked való, mert így egyből beleugrani a mélyvízibe, elég rizikó.
2023. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baranyai Máté András ***** válasza:
Segítek ha kell írj nyugodtan
2023. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó hogy gondolta, hogy dolgozzon cégnél? Akkor is kell bérelni valahonnan autót.


Egyébként ledarálom:

1 Orvosi alkalmassági 2es csoportú

2 Páv2 az NKH-nál

3 Jogsi kiváltása

4 Taxis képzés és vizsga az egyik sulinál

5 Engedély átvétele

6 Jelentkezés az egyik taxi társaságnál. Ha felvettek, alirod a szerződést és jöhet az autó.

7 Facebookon egy taxis csoportba vagy a taxis suliba vagy egy taxis cég hirdető falán kocsi választás, felhívás, bérlés, megegyezés.

8 2db színes igazolvanykép

9 A bérbeadó bejelent és ad egy papirt, amivel lehet menni a Mozaik utcába kiváltani a fényképes igazolványt. Ide kell a fenykep, páv, a taxi engedélyed és mindig minden papír legyen nálad, úgy a legegyszerűbb.

10. A kocsit átveszed a bérbeadótól, itt tuti kér kb 500 ezer Ft kauciót.

11 Az autót be kell jelenteni a taxi társaságnál ahova felvettek. Csinalnak rólad egy profilt. Fizetsz itt is kauciót. Kapsz egy igazolványt. Elintézik az URH-t, de itt már segít a cég. Vagy a Boltnal csak profil van, kaucio sincs, az első par heti béredből fogjak vonni a belépő összeget, kicsit egyszerűbb.


Taxizhatsz.


Gyűjtesz sajátra.


Megcsinálod a vállalkozói képzést.


Veszel saját autót és innen, ha eddig eljutottál, már tudni fogod mi a következő lépés.

2023. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért azt hozzátenném, hogy elfogod átkozni a napot amikor taxisnak mentél. :)
2023. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Negyes miert fogom?
2023. aug. 30. 21:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!