Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Működik-e az online marketing?

Működik-e az online marketing?

Figyelt kérdés

Nem tudom mióta, de a facebook oldalam rengeteg ilyen témával kapcsolatos hirdetéssegítő videót, webináriumot hoz fel, hogy hogyan legyek profi online marketinges. Ha van egy termékem, amit árulni szeretnék, hogyan, hol hirdessek ha sok vevőt szeretnék.

Erről érdeklődnék, hogy van-e köztük olyan, akinek a lépései alapján tényleg érdemes lenni belevágni?

Az ötletem már megvan, igazából 10 éve már ezzel foglalkozom, de csak mint hobbi.

A weboldalamon keresztül pedig lennének fizetős, részletesebb tartalmak.

Példa.

Van egy szakmám, mondjuk festő. Készítek általános videókat, mit hogy kell, mi a zománcfesték, kültéri, beltéri, ecsetek, amivel te magad is ki tudsz festeni, stb. És a weboldalamon lehetőség van megvenni mondjuk 5.999Ft-ért egy személyre szabott programot, ami a ház területére kiszamolja mennyi anyag kell, mit mivel kell festeni.

Na jó, lehet béna példa, mert nem vagyok festő, de nagyjából ez a terv. Van egy szakmám, szivesen átadom a tudást, és ha szeretné az illető, személyes konzultációra, tanácsadásra is van lehetőség.

Működhet ez így?

Vagy ezt egyedül is meg tudom csinálni, nem feltétlenül kell több hetes webinárium, meg online vállalkozásépítés?



2023. jún. 21. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
működik
2023. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"Van egy szakmám, szivesen átadom a tudást, és ha szeretné az illető, személyes konzultációra, tanácsadásra is van lehetőség."

Tele van a Youtube DIY (do it yourself = csináld magad) videókkal minden szakmában. Ingyen elérhetők a videók a világ összes nyelvén. Tudod űberelni ezeket a videókat a saját szakmádban?

Válaszoltam a kérdésedre?

2023. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom értelmezni, amit írsz, bocsi. Főleg merteírtam, hogy mi a különbség. De köszi. Inkább úgy érzem, te nem értetted és kivetítesz valami frusztrációt rám.

De már választ kaptam minden kérdésemre máshonnan.

Sajnálom, hogy itt tartasz.

2023. jún. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!