Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Céges bankköltségek jelentős...

Céges bankköltségek jelentős csökkentésére használhatok Wise számlát?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gondom az a Raiffeisen banknál, hogy kB havi 4 millió forint utalás után fizetünk kb 20000 Ft jutalékot (plusz 5 alszámla 5x1400 Ft), miközben a Wise utalasok most ingyenesek. Arra gondoltam, Wise Ft üzleti számlámra kártyával feltöltöm az utalandó keretet, majd ingyenesen utalok onnan, ez úgy járható út?

#Raiffeisen #Wise #Drága bank
2023. júl. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, járható út. De ha társas vállalkozó vagy, akkor legalább egy magyar bankszámlát meg kell tartanod és a wise számlát be kell jelenteni a navnak.
2023. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez természetesen rendben van, de az utalasokat ezentúl nem a Raiffeisenről fogom.
2023. júl. 7. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt csinálom a cégemmel, csak Revoluton. A Revolut nekem jobban bejött kezelőfelületre, és az ajánlatuk is szimpatikusabb volt akkor, lehet azóta fejlődött a Wise.


Én millió felett spórolok velük a bankoláson évente, és még ennek a dupláját a pénzváltáson, mert sok kliens EUR-ban fizet.

2023. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

"Én millió felett spórolok velük a bankoláson évente, és még ennek a dupláját a pénzváltáson, mert sok kliens EUR-ban fizet."

Minden hasonló kérdés alatt ugyanezt írod, de még sose láttuk, hogy egyáltalán céged van-e, nem hogy céges Revolut számlád, vagy annyi bevételed, amivel az említett spórolást egyáltalán elérhetnéd. 😂

2023. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

#4


Sosem láttátok? Talán mert egy anonim fórumon vagyunk, duh. Én sem láttam belőled semmit, mégis elhiszem, hogy létezel, és nem egy emoji spamelő bohóc chatbot vagy, bár gyanús.

Egyébként kb. harmadjára vagy negyedjére írom le fél év alatt hogy az egyik cégem Revoluton bankol, szóval lehet, hogy keversz valakivel. Sőt, az is lehet, hogy nem csak egyetlen cég bankol Revoluton, hanem több százezer. Persze lehet az is hihetetlen számodra, hogy léteznek cégek a világban.

2023. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!