Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Angliából szeretnék használt...

Angliából szeretnék használt gyerekruhát behozatni, ehhez keresek segítséget?

Figyelt kérdés

Hátha olvassa olyan aki már jártass benne,nem szeretnék felesleges köröket,keresek egy megbízható kinti partnert

akitől folyamatosan tudnák vásárolni..csak jó minőségű ruhát,..nem géprongy bálát :(

Mennyibe kerül a szállítás?illetve körülbelül az árak

krém minőségű ruha érdekelne.

Esetleg olyan amiben krém-extra,és kevés I.oszt van,ennek itthon a konténeres (250kg)ára 1000.-Ft mennyi lehet kint,és mennyibe kerül mire behozatom..


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 13. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én egy használtruha nagykernél dolgozok.Úgy tudom,hogy ez a legnagyobb az országban.Ha tehetek érted valamit szólj!
2010. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszodat,melyik nagykernél vagy,ha publikus?Én közvetlen Angliából szeretném venni a ruhát,nem egy itthoni nagykeren keresztül...azt már próbáltam,nem jött be :(
2010. okt. 14. 11:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Sokat nem árulhatok el róla,annyit,azért mégis,hogy székesfehérvári cég.
2010. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia...megkérdezhetem,hogy miért nem jött be?
2010. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
érthető :) sejtem melyik lehet ország szerte több is van,már voltam náluk egy Pesti üzletben,de sajnos a krémnek árult ruha..nagyon messze volt az elvárt minőségtől,de lehet hogy csak nekem nem volt szerencsém :(
2010. okt. 15. 08:04
 6/13 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:


azért nem jött be,mert a legtöbb nagykernek,kiskere is van,így a különleges extra,keresett darabokat kiveszik a krém zsákokból ,és maguk eladják.Már 5 éve foglalkozok használt gyerekruhákkal,így jó pár nagykert megjártam,sajnos a tapasztalat ugyanaz...volt ahol első vásárlásnál gyönyörű ruhákat adtak,másodszorra már nagyon silány volt,horror pénzért 3700-4000.-Ft/kg áron,azért ennyi pénzért már jónak kellene lennie..A bálánál,és a konténeres ruhánál,pedig egyszerűen leválogatják a javát,és vissza pántolják,préselik (ezt nagykeres belső embertől tudom) persze biztos van aki originált árul,csak nem találtam még meg :) vagy megveszi a 100Ft/kg bálát,és 500.-Ft/kg-osnak árulja..így a jó minőségű helyett géprongyot kapsz :( ... már jártam így nem rég vitettem el több 100kg rongyot :(

szóval ezért jutottam ara az elhatározásra hogy megpróbálom Én magam beszerezni az árút kintről,de ehhez sajnos nincs sok infóm :( jó lenne tudni a szállítás menetét,költségét,illetve egy megbízható Angliai céget találni...

2010. okt. 15. 08:14
 7/13 A kérdező kommentje:
ara=arra
2010. okt. 15. 08:15
 8/13 anonim ***** válasza:
én egy budaőrsi nagykerben voltam,megnézhettem a zsákokat,és még a másodosztályú áru is jó minőségű volt..most nyitok gyerekruhát...
2010. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A "mi" cégünk viszont sokat foglalkozik kiskerekkel és minden darab ruhát magadnak válogathatsz ki...Én szoktam vásárlókat ellátni,és nem csapjuk be őket.Ha gondolod adok elérhetőséget.
2010. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
persze biztos vannak becsületes nagykerek,de Én már annyiszor megjártam hogy kezdem elveszíteni a bizalmamat,ezért is gondoltam hogy kintről szerezném be a ruhákat..Budaörsön még nem voltam.
2010. okt. 16. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!