Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri e kriptovalutát bányász...

DiamondAKkiller75 kérdése:

Megéri e kriptovalutát bányászni most vagy a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni elsősorban hogy megéri e egy 1.3 millás bányagépbe befektetni mert én ahogy néztem ha azt megtudnám venni akkor egy 90000-100000 forintot tudna hozni havonta (legalábbis ezen az oldalon ahol megtaláltam ezt a gépet ez áll: [link]

És ezáltal én kiszámoltam hogyha legalább még további 6 ilyet veszek akkor 2x annyit keresnék mint egy átlag magyar munkahelyen és teljesen független lennék anyagilag is ezáltal a jövőben. A második kérdésem az lenne ha vannak buktatói akkor mik azok? Válaszokat előre is köszönöm!



2023. júl. 21. 00:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Azt is kiszámoltad, hogy Magyarországon mennyibe kerülne a villanyszámla? Meg hogy mennyi lesz a bevétel, ha az ezzel bányászható tízféle shitcoin ára hirtelen lenullázódik? (Ezek a buktatók :P)
2023. júl. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Bányászni utoljára kb. 7 éve érte meg. Ma már akkor sem éri meg, ha lopod az áramot. De mivel lopni bűncselekmény, ezért nem javaslom.
2023. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Mégis miből vennéd meg a gépet 15 évesen?
2023. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Amit egy ilyen gépbe beleölnél és még annyit kifizetnél utána villanyszámlára egy év alatt, azt a pénzt simán megforgathatod kiváló hozammal, csak meg kell tanulni.
2023. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
csak akkor ha van egy működőképes időgéped.
2023. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2023. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, a linkedre semmilyen bányászgép nem jön be:

Sorry, an error occurred loading the page (500)

2023. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Bányászgépet meg itthon is vehetsz, ha tudsz ingyen áramot vételezni hozzá.
2023. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az ingyen áram az nem nagy ügy, ha az ember nagyon akarja, akkor meg lehet oldani, csak ne a saját ingatlanában csinálja.
2023. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyébként azt elfelejtettem mondani de ez az összeg ez a bruttó bevételeket jelenti mert a nettóból (ami elv több) lejön az áramköltség is (és ezt azért írom mert sokan mondták hogy áram így áram úgy)!
2023. júl. 21. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!