Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon a kkv-s vállalk...

Magyarországon a kkv-s vállalkozók zöme miért nézi ennyire "madárnak" a fogyasztóit? Az emberek meg miért ekkora balekok? Értem én, hogy szabadpiac van, de akkor ne a kormány legyen a hibás!

Figyelt kérdés
Azért az már kissé "világi" hogy lassan az ázsiaiak becsületesebbek mint a magyar vállalkozók..

2023. aug. 3. 15:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"A másik 99,9% pedig építi az országot. "


Melyiket? Hol?


Felcsúton? :D

2023. aug. 5. 20:33
 12/15 A kérdező kommentje:

"Mert ők szerepelnek az általad kedvelt bulvársajtóban?"


A többi azért tejel, hogy a médiába "csend legyen", persze ez is be van építve az áraikba..


A fentebb említett klímás konkrétan heti 60 ezerért hirdet a "médiába". Ez egy átlag 8 órás melós heti bére...

2023. aug. 5. 20:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Agyrágó bogár ellen teljesen mindegy, hogy mit akarsz szívni.
2023. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ebben az agyrágó bogár, nyílt titok hogy bizonyos vállalkozók elég nagy összegeket "tesznek bele" a rendszerbe, nyílván megvan, hogy milyen csatornákon... mondom ezt úgy hogy egyáltalán nem vagyok balos, ellenzéki vagy ilyesmi. MSZP alatt is ugyanúgy volt.
2023. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű, legyél te is vállalkozó, kérdező és nem kell irigykedned!
2023. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!