Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Házi termelésű, készítményű...

Lacmare14 kérdése:

Házi termelésű, készítményű szószok eladásának mi a folyamata?

Figyelt kérdés
Őstermelő vagyok, de Kistermelőként úgy láttam, hogy saját termesztésű, saját készítésű chili szószokat árusíthatok hivatalosan. Van esetleg olyan, aki ebben jártas, és tudna segíteni?

2023. aug. 15. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem annyi a tapasztalatom ezzel bár igaz hústermék eseténél, hogy tuti kell gyártmánylap minden termékedhez, a termelő "üzemedre" (termék előállító helyiség) HACCP tanúsítvány (mint minden élelmiszer előállító esetében), és a helyileg illetékes főállatorvos engedélye.


Amennyiben nem fogyasztásra kész saját feldolgozású élelmiszert akarsz eladni, akkor ezesetben nem ennyire körülményes.

2023. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!