Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meg lehet élni sneaker reselle...

Meg lehet élni sneaker resellerként?

Figyelt kérdés
vettem egy cipőt és most adtam el 20 ezer forinttal drágábban, és arra gondoltam, hogy ezt a pénzt visszaforgatnám, egyre több cipőt vennék, aztán létrehoznék egy instagram oldalt, majd ha még növekszik ez az egész akkor egy weboldalt, és ha tényleg minden jól megy akkor a végén egy sneaker boltot is. Lehetséges ez? Kérlek csak olyanok írjanak akik benne vannak ebben, és értenek is hozzá. Köszi!

2023. aug. 15. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Elmèletben lehetsèges.


Balázs kicks is ezt csinálja, nem?


persze ki kell hangsúlyozni hogy "elmèletben", mert a gyakorlatban egy csomó buktató lehet.

2023. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Mifajta sneakert lehet olyan olcsón venni, hogy azt utána 20 ezerrel drágábban el tudd adni?

Ha bárki megveheti ugyanott, ugyanannyiért, mint te vetted.

2023. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 most kertem hogy csak olyan irjon ide aki ert is hozza. erre a kerdesre folosleges valaszolni
2023. aug. 15. 15:41
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Pedig tök jogos kérdést vetett fel, csak nem tudsz érdemben válaszolni, kedves kérdező.
2023. aug. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Bármelyik sneakert meg lehet venni olcsóbban ha jókor vagy jó helyen. Pl amikor kiad a Nike egy új cipőt 70-80 ezer körül, aki meg tudta venni több száz ezer forintokért tudja eladni.

Ez a resellerkedés.

2023. aug. 15. 16:09
 6/24 anonim ***** válasza:
62%

Igen, ha tudsz 100 db olyan cipőt rendelni, aminek évekkel később felmegy az ára, amikor már kifutott modell és nem lehet kapni.

Sakkozd ki előre, hogy melyik lesz az a modell.

Másik opció, hogy elmész mosogatni. Azzal napi 20 ezret fixen kereshetsz. Plusz ingyen van a kajád. De ne a piros sneakert vedd fel a konyhába, mert retyós lesz.

2023. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen emberek kíméljenek légyszi
2023. aug. 15. 16:20
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Ha tudod a tutit, minek kérdezed? Csináld, ne fölényeskedj itt. Vegyél sok cipőt és keress rajta, legyen szerencséd!

De abból ne vonj már le légyszíves messzemenő következtetéseket, hogy egyszer az életben egyetlen cipőt véletlenül 20 ezerrel drágábban eladtál. Ahhoz, hogy megélj belőle, naponta kéne egyet ilyen árkülönbséggel eladnod.

Vállalkozásról, áfáról, adózásról meg már ne is beszéljünk. A kereskedelmi tevékenység jogszabályokhoz és számlaadáshoz kötött.

2023. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem fölényeskedek csupán nem azoktól az emberektől várom a választ akik így állnak MINDEN dologhoz. Nyilván tudom az semmi, hogy eladtam egy cipőt drágábban ezt csak kiindulás képpen írtam oda. Tisztában vagyok milyen követelményekkel jár egy ilyen vállalkozás indítása (engedélyek, adó) stb de a kérdésem arról szól, hogy egyáltalán lehetséges e.
2023. aug. 15. 16:43
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a csukaboltok általában valamilyen adócsalási vagy pénzmosási dolgot hivatottak elrejteni, de az üzleti modell alapvetően egy piramisjáték: [link]

Ha olyan jó kereskedői vénával rendelkezel akkor inkább foglalkozz valami társadalmilag hasznos cucc adás-vételével, pl. fával, mezőgazdasági terményekkel, energiával vagy élelmiszerrel.

2023. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!