Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha szeretnék sajàt ruhamárkát,...

Ha szeretnék sajàt ruhamárkát, milyen iskola szüksèges hozzá, ami nem több éves és esetleg még online is? (Mert kisbabàm van.)

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 12:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen formában gondoltad ezt? Nem feltétlenül kell hozzá végzettség.
2023. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
semmi nem kell hozzà, csak pènz.
2023. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szted annak a rittyo Toth Andinak van iskolaja? Haha.

Semmi nem kell hozza csak penz.

2023. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat! Ez megnyugtató, hogy ,,csak,, pénz kell hozzá. Még sokat kell gyűjtögetnem, de nem akarom feladni az álmaimat. :) Eladói vizsgám a héten meglett, az üzeletvezetői tanfolyamot a jövő héten kezdem, csak féltem, hogy elkell végeznem a 3 éves sulit is, ami a munka miatt nem menne, mert visszakell mennem majd egy kis időre. Igen, gondoltam, hogy Tóth Andinak nincs hozzá semmije, de úgye ő ismert.. mégegyszer köszi a válaszokat, akkor rajzolgatok még egy ideig :)
2023. aug. 19. 06:34
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szabás-varrás tanfolyam és pár év gyakorlat, valamint alapos anyagismeret azért szerintem nem ártana, hogy mintapéldányt tudj legalább készíteni a tervezett rucikból.
2023. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél egyébként saját ruhamárkát?
2023. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos itt a közepben csak egy tanfolyam van, ami ezzel kapcsolatos jó pénzért alap varrás, de az nekem is megy, ettől függetlenül lehet elvégzem, csak pár napos. Örülnék lenne erre valami komolyabb tanfolyam is, de ha nem lesz, úgy érzem menni fog a varrás e nélkül is. Sok minden érdekel, ruhamániás vagyok. A nyári ruhákért, az alkalmi (esküvői) ruhàkért és a babaruhákért is odavagyok. Itt a babaruhabolt sajnos nem nagyon menne, mert nemrég nyílt ide a Pepco, ami elég olcsó, ha hirtelen kell a babámnak valami, én is ott veszem meg, illetve a vèdőnőm mesélte, hogy volt itt bababolt, de nagyon nem ment. Pestről költöztünk a határ mellé. Tehát alkalmi ruhaboltra és kölcsönzőre gondoltam, de nagyon szeretném a sajàt stilusomra tervezni. A márka neve pedig a babámé és a sajátomé lenne egyben. :) remélem nem csak álom marad. :)
2023. aug. 19. 12:46
 8/29 A kérdező kommentje:

Na ez értelmes lett, bocsi. Nem enged törölni és szerkeszteni.

Szóval: Igen, sajnos itt a közelben csak egy tanfolyam van, ami ezzel kapcsolatos jó pénzért alap szabás-varrás, de az nekem is megy, gyerekkoromban is sokat varrogattam, ettől függetlenül lehet elvégzem, csak pár napos. Örülnék lenne erre valami komolyabb tanfolyam is, de ha nem lesz, úgy érzem menni fog e nélkül is. Sok minden érdekel, ruhamániás vagyok. 😀 A nyári ruhákért, az alkalmi (esküvői) ruhàkért és a babaruhákért is odavagyok. Itt a babaruhabolt sajnos nem nagyon menne, mert nemrég nyílt ide a Pepco, ami elég olcsó, ha hirtelen kell a babámnak valami, én is ott veszem meg, illetve a vèdőnőm mesélte, hogy volt itt bababolt, de nagyon nem ment. Pestről költöztünk a határ mellé.


Tehát alkalmi ruhaboltra és kölcsönzőre gondoltam, de nagyon szeretném a sajàt stílusomra tervezni. A márka neve pedig a babámé és a sajátomé lenne egyben. :) remélem nem csak álom marad. :)

2023. aug. 19. 12:53
 9/29 anonim válasza:
Nyóc általános.
2023. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszi, azért az megvan :)
2023. aug. 20. 06:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!