Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Körülbelül mennyi kezdőtőkére...

Körülbelül mennyi kezdőtőkére van szükségem, ha Németországban szeretnék masszázs szalont nyitni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
google: massagesalon eröffnen
2023. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nézegettem, de konkrét költséget egyik oldalon sem találtam. És gőzöm sincs, hogy körülbelül mennyi költségre számítsak.
2023. okt. 1. 20:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha csak Magyarországot nézed, teljesen eltérő tőke szükséges Budapest belvárosában szalont nyitni, mint Miskolc melletti faluban. Mi értelme így a kérdésnek, ha valaki azt írja 20000 euró, az segít neked?
2023. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát csak nem tudom, hogy egyáltalán érdemes e nekem ebbe belekezdeni. Fiatal vagyok, most kezdtem el külföldön dolgozni, érdekel is, lenne hozzá affinitásom, sőt itt kint meg is tudnám csinálni a masszőr képesítést, csak félek, hogy belebuknék, azért ez nem kis kockázat.
2023. okt. 1. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Sok lesz az neked...
2023. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát max egy 7-8 milliót tudnék rá szánni, többet nem.
2023. okt. 1. 23:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
7-8 milkábol itthon se veszel magadnak szalont, max bérlés jöhetne szoba
2023. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én olyan 20k-30k eurora tippelnék mindennel együt, ha bérelsz egy helységet valami kissebb városban.


[link]

2023. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 xswerdy ***** válasza:
100%
Ha most akarod megszerezni a képesítést, én akkor azt javasolnám, hogy először alkalmazottként helyezkedj el, és amikor már belülről látod, hogy egy szalon hogy működik, valamennyire belelátsz a gazdálkodásba, akkor önállósítsd magad.
2023. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazad van 9-es, egyébként bérelni akarom, az kisebb kockázattal jár. Pont múltkor jártam egy fodrászatban, ahol a csajok bérelték a széket, ismerősömet kísértem el, egy hajvágásért, hajmosásért kért el a nő 80 eurót, jó igaz hogy az fodrászat, de ahogy észrevettem a németek nem sajnálják az ilyen jellegű szolgáltatásokra a pénzt.
2023. okt. 2. 10:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!