Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üzlethelyiség gázóra és...

Natlanta kérdése:

Üzlethelyiség gázóra és vízóra átírása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok A kérdésem az lenne hogy vásároltam egy pici üzlethelyiségek Budapesten. Át kellene írni a gázórát és a villanyórát az én nevemre viszont most az új rendelet szerint nem annyira egyszerű nem tudok bemenni egy helyre és elintézni ezt az egészet hanem emailben kell ajánlatot kérnem személyesen sehová sem tudott elvileg bemenni az idő viszont sürget. A régi tulaj lemondta az órákat és nagyon félek hogy esetleg lekapcsolják. Valaki abban tudna segíteni hogy hol tudom elindítani? Online már beadtam de eddig nem kerestek meg egy hét telt el azóta. Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. okt. 6. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez milyen kerület? Mi csak bementünk az ügyfélszolgálatra a szerződéssel, és ennyi. 3 hónapja talán.
2023. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9. Kerület. Mi voltunk már az MVM nél meg telefoaltunk vagy 100 helyre és kb minden ügyintéző mást mond. Elvileg személyesen be sem mehetünk sehová...
2023. okt. 6. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig itt is írja, hogy személyesen is lehet. [link]
2023. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit küldtél az a vízóra. Nekem a villany és a gáz kellene. Uzlethelyseg sokkal bonyolultabb lett...
2023. okt. 7. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!