Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Használt nyílászáró kereskedés...

Használt nyílászáró kereskedést szeretnék nyitni . Mai világba ez milyen buktatókkal járhat ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes anyagi csőd. Ha nem értesz hozzá.
2023. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel is újítod a használt nyílászárókat, vagy úgy adod el őket ütött-kopott állapotukban, ahogy ki lettek szedve?
2023. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkinek
2023. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerdes alapjan latszik fogalmad sincs a temarol, garantalt buko :)

Hajra!

2023. nov. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki a franc venne használt ablakot?
2023. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xswerdy ***** válasza:
100%

van néhány ilyen cég az országban, az egyiknél vásároltam a közelmúltban, évek óta működik a cég, és volt sok más vevő is. Szóval akik azt írják, hogy ilyet senki nem vesz, tévednek.


Ezek a cégek jellemzően német nyelvterületről hoznak be bontott nyílászárókat, ott bontanak olyan tételben épületeket, amikben relative modern nyílászárók vannak, hogy érdemes velük foglalkozni. Tehát az első buktató a beszállítói kapcsolat kiépítése.


A második a vevőszerzés. Fel kell mérned, hogy az országban hol vannak ilyen cégek, és hol lehet még labdába rúgni. Nem baj, ha szegényebb vidék, ott talán még a lakóházra is vesznek bontottat. Pesten szerintem inkább melléképületre, én is oda vettem.

2023. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos van az olcsó jános réteg aki venne ilyet bontottan is. Kérdés, hogy ezeket hogy éred el olcsón, és hogy adod el nekik profittal a terméket.
2023. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Mennyi pénzzel vágsz bele? Milyen telephelyed, raktárcsarnokod van hozzá?
2023. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenlegi gazdasági helyzetben?
2023. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!