Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Személyreszabott üzleti...

Személyreszabott üzleti tanácsadás elérhető áron?

Figyelt kérdés
Van jelenleg egy kisvállalkozásom, de bele szeretnék kezdeni egy cégbe ami ennél sokkal nagyobb lenne és más szakterületen munkálkodna. Ennek a cégnek a megalapítására saját tőkéből képtelen lennék ezért főként uniós/állami lehetőségre gondoltam vagy egyéb forrásokra. A probléma ott kezdődik hogy az opciók száma végtelen, és eleve nekem a nagyipar kissé idegen hiszen eddig mindent saját tőkéből építettem, ezért az lenne a kérdésem hogy van-e Magyarországon olyan vállalkozási/cégfejlesztési tanácsadó (iroda/személy) aki lényegében nem csak egy konkrét szolgáltatást kínál (pl:pályázat megírása) hanem esetleg behívnak egy beszélgetésre, konkrét tanácsokat adnak hogy milyen lehetőségeim vannak, hogyan tudom megcsinállni vagy kikkel tudom megcsináltatni, és ami fontos hogy foglalkoznak azokkal is akiknek még csak egy elképzelés van meg az egészből. (az se lenne negatívum ha elérhető áron lenne) Gyakorlatilag mint a Vállalkozás Start II. programban csak sajnos nekem kéne fizetnem és nem adnának 4.5 milliót.

#Európai Unió #magánvállalkozás #vállalkozás #állami támogatás #Vállalkozás Start II. #Vállalkozás fejlesztési iroda
nov. 12. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

"Van jelenleg egy kisvállalkozásom, de bele szeretnék kezdeni egy cégbe ami ennél sokkal nagyobb lenne és más szakterületen munkálkodna."

Miről lenne szó konkrétan?

nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Paczalos István ***** válasza:
Kamaránál nem kérdezősködtél? lehet, hogy tudnak adni valami támpontot. Én a Mérnök kamarának a segítségével vágtam bele
nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!