Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ukránok takarító vagy kertész...

Ukránok takarító vagy kertész cégekben, románok örző védő vagy sofőr cégekben, afrikai bevándorlók meg barber bizniszbe utaznak? Mi a titkuk, hogy egyik sem marad tartósan alkalmazottként?

Figyelt kérdés

nov. 15. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Alkalmazottkent többnyire minimalbert kapsz.

Akkor nem jobb ha mar6 ugyis dolgozol, a sajat főnököd legyél?

nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szedted?
nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nyitott szemmel járok, onnan szedtem, te hány céget ismersz személyesen?

Én a kovid óta vagy ötnek dolgoztam, de háromszor ennyivel kerültem kapcsolatba.

Mostanában egyébként a cigók is egyre inkább nyomják a szekurityit...

nov. 30. 20:27
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ezek a legalja munkák, amihez elég 6-8 általános. Valakinek ezt is meg kell csinálnia, és ha a magyarok nem akarják, akkor majd más kihasználja a lehetőséget.
dec. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Neked a takarítás és a kertészkedés alja munka??

Nem tudom ki építené meg a millimosok/milliárdosok kertjét, vagy ki takarítaná a luxus házukat ha ők nem lennének?!

dec. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vslószínűleg nem a kertépítésre gondolt a kérdező, hanem az ilyen fűnyírás, gereblyézés szerű munkákra. A kertépítéshez, tervezéshez szakértelem kell és az biztos hogy egy milliárdos nem egy román ezermestert fog hívni kertet építeni.
dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát aki csak füvet nyír, vagyis alja munkát végez, az nem annyira értékes, mint egy mérnök?!
dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Emberiled igen.

Szakmailag viszont nem annyira.

dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 A munkaerőpiacon nem. Ez van. Füvet nyírni bárki tud, mérnöknek pedig sokkal kevesebben alkalmasak. A fűnyírást meg lehet tanulni 10 perc alatt, próbáld meg ugyanezt egy mérnöki feladattal.
dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem minden féle tevékenységnek van "legalja" fokzata is, de vállalkozásnál nem minden esetben tanácsos nemet mondani, főleg nem akárkinek ugyebár.
dec. 2. 17:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!