Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik a reszletei az emagon...

Mik a reszletei az emagon valo arusitasnak?

Figyelt kérdés

udvozlet, szeretnek emagon arulni viszont a teljes regisztracio nelkul nem talalni semmi konkret informaciot az ertekesites felteteleirol.


gondolok itt pl ilyenekere


lehet e duplikalt termeket meghirdetni? pl ha mar vki arulja ugyanazt a termeket amit en szeretnek.

hany % az eladasi dij?

van e lehetoseg promocios hirdetesre?


probaltam irni emailt nekik de nem kaptam valaszt.


ha esetleg vki probalt vagy jelenleg arul a feluleten orulnek ha megtudna valaszolni a reszleteket :)


dec. 5. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Céggel elindítod a regisztrációs folyamatot és mindent megtudsz közben.
dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez a problemam, probalok utana jarni dolgoknak es a cég meg jelenleg nincs be regisztrálva.


Őszintén szólva undorítónak tartom hogy míg nincs teljes regisztráció nem láthatóak a feltételei az árusításnak.


Ergo hozzák létre egy céget azért hogy meg tudjam nem éri meg árulni rajta mert épp a marginom nem megfelelő.


Mindegy azért köszi a választ sokra nem mentem vele, eddig én is eljutottam 😅

dec. 19. 03:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kereskedő akarsz lenni, akkor ennyire ne legyél elveszett ember...

Nem az Emag-os "margin" fogja eldönteni, hogy megéri-e árulnod, hanem az ezer konkurens kereskedő árai.

Meg még ezer más dolog.

dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amiatt nem aggódók egyáltalán. Viszont érdekelne hogy mégis mennyi az annyi. A saját profitom miatt is és a vásárlók pénztárcája miatt is.


Ott van pl amazon aki egyáltalán nem bánja közölni a feltételeket a vendoroknak meg mielőtt regisztrálnanak.

De majd megpróbálok vkivel kapcsolatba lépni eMagon mert a cég csak 1-2 hónapon belül lesz meg.


Egyébként remelem nem több mint 10-15%.

dec. 20. 02:48
 5/8 anonim ***** válasza:
És mit szeretnél árulni az Emagon, ami még nincs ott ezer másik eladónál?
dec. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat ha ennyire erdekel otthon dekoracio es konyhai eszkozok. angliaban elek mar 10 eve es itt mar van egy online ceg kiepitve erre, egesz magas eves turnoverrel.
dec. 20. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi az elképzelés? Angliában adnád postára a magyar rendeléseket? Vám? ÁFA?
dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igy 10 utan hazanezek egy huzamosabb ideig.


nyitunk otthon is egy ceget...

dec. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!