Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire releváns és megbízhat...

Mennyire releváns és megbízható infó, ha a gugli első találatként azt hozza egy cég kapcsán hogy "VÉGLEG BEZÁRT"?

Figyelt kérdés

bár szerencsére nem saját cég, és nem is árulom el a nevét, de azt igen, ha beírom a cégnevet a gugliba, elős találat a cég honlpaja (ez idéig oké) és rögtön mellette a gugli guest book vendégkönyve-értékelője és ott pirosan világít a felirat nyitva tartás VÉGLEG BEZÁRT.


Honnan szedi a gugli ezt az infót? Mert én (én is ) azt írok a vendégkönyvbe amit csak akarok na de hiába írok be valamit, az nem jelenik meg egyből és moderálatlanul.

Most én beírhatom az X cég kapcsán hogy BEZÁRT de ez nem fog megjelenni....


jan. 5. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A cég tulajdonosa (aki regisztrálta a Google-be) írhat be ilyet, illetve akárki javasolhat hasonlót, amit ellenőríznek és ha többen is ugyanazt jelzik, azt nagy eséllyek be is állítják.
jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves válaszalók!

A kérdés nem valódi, a felvázolt szituáció sosem történt meg, egyszerű kitaláció, fikció.

Ezt a kérdést is az úgynevezett "alapítványi iskolás őrült" írta ki, könnyen felismerhető a stílusából, használt kifejezéseiből. Kérem ne válaszoljanak érdemben, nincs értelme, csak az idejüket vesztegetik, a kérdező ugyanis őrült, elmebajos. Hosszú évek óta kísérti az oldalt végetnemerő kérdéseivel ugyanabban a néhány témakörben. Válaszadás helyett inkább jelentsék a kérdését és válaszait, akkor a moderátorok néhány percen belül törlik a kérdését és tiltják a profilját.

jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!