Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Számlázz.hu oldalon hogyan...

Számlázz.hu oldalon hogyan tudok a főmenübe kerülni?

Figyelt kérdés

Telefonon használom az oldalt, tavalyi évet kellene zárnom, ehhez, mint írják, az 'egyéb' nevezetű menüpontot kellene kiválasztanom, de nem tudok a számlafelületről eljutni valamiféle főmenübe, ahol ezt meg tudnám találni.

Eleve azt írja a telefon (a címsorban), hogy mostszamlazz.hu oldalon vagyok ekkor.

Applikációjuk van esetleg és azon működik csak? Vagy mit nem látok? Más oldalakon ez egyszerű, általában az oldal logojára kattint az ember, aztán visszajut a menübe.

Olyan érzésem van, mintha egy külön ablakban lennék, viszont ezt kiikszelni sem tudom. Kb egy órája próbálkozom vele, videó alapján max 1 perces műveletnek tűnik.

Előre is köszi a szájbarágós és türelmes válaszokat!


jan. 6. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kb egy órája próbálkozom vele, videó alapján max 1 perces műveletnek tűnik."

Az online ügyfélszolgálatuk mit mondott?

jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül úgy oldódott meg, hogy csináltam egy számlát és azzal automatikusan zárta a tavalyi évet.
jan. 25. 03:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!