Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sopronban Woltozok jelenleg...

Sopronban Woltozok jelenleg és úgy érzem nem keresek elég pénzt vele, hogy adót is kitermeljem, benzint is meg nekem is maradjon. 18 éves vagyok 3 hónapos jogsival, milyen lehetőségek lennének amivel plusz pénzt lehetne szerezni vállalkozóként?

Figyelt kérdés
Leginkább szállításokra gondolok engedély nélkül, vagy pl weboldalak ahol lehet szállítást hirdetni

jan. 9. 22:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
52%

Facebookon kezdd el magad hirdetni, hogy kisebb nagyobb cuccok szállítását vállalod.

De kereshetsz egy könyvelőt is, hátha csak rosszul adózól és azért marad kevés pénzed.

Autó helyett mehetsz bicajjal és akkor nem kell üzemanyagra költeni. Lehet érdemes lenne autót cserélni egy kisebb fogyasztásúra.

jan. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
tehát most akkor drogot akarsz csempészni?
jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Menj el rendes állásba dolgozni és kapsz fizetést.
jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj németül és menj át a határon.
jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Ember, te sopronban laksz es idehaza akarsz melozni?

lol

jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Ausztriában nettó 1 milliót is megkereshetnél, ha nagyon futárkodni akarsz, akkor akár azzal is...
jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

EMBEREK KICSIT ÁLLJATOK LE!

Én választ szeretnék a kérdésemre tippeket vállalkozás fejlesztéshez és nem tanácsokat, hogy hova menjek. Jelenleg esti sulin vagyok érettségit teszem le mellette vállalkozok, addig nem megyek Ausztriába mert ütközne a munka a sulival egyrészt, másrészt meg most vállalkozóként gyűjtök tapasztalatot, majd ha megunom és végeztem a sulival majd megyek a bukott alkalmazotti létbe ahol a főnök dirigal (persze annyi pénzért ki lehet bírni) de az majd lesz

jan. 11. 23:59
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagyképű ez a nagy vállalkozós, meg bukott alkalmazotti létes duma, egy diák vagy, aki mellette futárkodik, Te is vissza vehetsz.
jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
46%
állítólag ezek a woltosok meg foodorások millió felett is kereshetnek.... te meg itt bőgsz? :D mivel futárkodsz? BMW X5-el? mert akkor elhiszem hogy nincs keret a benzinedre se... meg hogy heti 2 alkatrész kihullik a vackodból!
jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

"majd ha megunom és végeztem a sulival majd megyek a bukott alkalmazotti létbe ahol a főnök dirigal (persze annyi pénzért ki lehet bírni) de az majd lesz"

Azanyámot! 😂

jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!