Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki megvette Andrew Tate...

Valaki megvette Andrew Tate kurzusát? Megéri?

Figyelt kérdés
jan. 16. 16:52
1 2
 1/11 grafno ***** válasza:
53%
A hogyan csinaljunk prostikat lanyokbol es tartsuk öket ehberert? Nem tartok ra igenyt.
jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyen kurzus nem éri meg. (Pontosabban annak éri meg, aki értékesíti.)
jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

2# majdnem igaz, de ne általánosítsunk. Én sok pénzt költök önfejlesztésre, közel 20 kurzust vettem már, sok mindenbe belekezdtem, a nagy része nem jött be, de vannak, amiket a mai napig hasznosnak találok, és van olyan, amivel rendszeresen pénzt is. Egy kurzus már az összes árát visszahozta bőven, és szeretem is csinálni.

A lényeg, hogy le kell informálni azt, aki csinálja, és érdeklődni több helyről. Nekem a forex jött be nagyon, sok idő volt begyakorolni, de mivel szeretem csinálni, könnyen telt el az idő vele.

Andrew Tate pont az a személy, akitől ingyen sem kellene semmi.

jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mennyi idő kellett a forexhez? mik az eredmények? milyen kurzusok váltak be?
jan. 17. 11:04
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Andrew Tate pont az a személy, akik Romániában sittre vágtak a bátyjával együtt? 😂

Mert akkor minden pénzt megér a kurzusa.

jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Több jó is van forexben, meg kriptoban is, majd írsz privátot, ha érdekel.
jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
68%
megvettem, és megéri. amikor én vettem, szeptember körül, 17500 forint volt átszámítva, és mivel egyetlen káros szokásom sincs, nem iszom nem dohányzom nem bulizok stb, úgy döntöttem inkább erre szánom a pénzt. Rengeteg hasznos dolgot tanítanak benne, minden kurzust egy olyan oktató oktat, aki az adott dolgokból lett milliomos, így ért is hozzá. Nyilván ne figyelj a negatív nyomikra, akik fikázzák Tate-et hisz azóta már házi őrizetben sincs, nem találtak ellene semmilyen bizonyítékot, csak a fogyik le vannak még mindig maradva, hogy ő az akit böribe csuktak. NPC-k, ne hallgass rájuk, senkik lesznek világ életükbe. Ha valóban odateszed magad, edzel, figyelsz a kurzusba, tisztelettudó vagy mindenkivel, és alapból egy jó ember vagy, aki hajlandó keményen dolgozni, garantálom neked, hogy sikeres leszel. Nekem sok pénzt csinál a kurzus azóta is.
jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
50%
az első válaszoló meg egyenesen a legnagyobb npc akit valaha láttam, iszonyatos. valszeg telex olvasó, ugyanúgy mint az 5ös
jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
#7 Persze semmi konkrétumot nem tud mondani a "kurzussal" kapcsolatban, mi termeli benne a pénzt számára, csak nyomja az ilyenkor szokásos sikermantrát. Bullshit.
jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
7-esre figyeljetek, van itt egy pár Tate-rajongó agyhalott. Eljárás alatt van Andrew Tate, és le is lesz majd csukva. [link]
jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!