Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik szükségesek egy pályázathoz?

Mik szükségesek egy pályázathoz?

Figyelt kérdés

Őstermelő vagyok december közepe óta. Júliusában tervezem megcsinálni az aranykalászos gazda tanfolyamot mellette az állattenyésztőit.

Szeretnék vele komolyabban foglalkozni, mert most pár hízónk és malacunk van 1 kocával. Szeretnék később marhával és lovakkal is foglalkozni és patkolni szeretnék majd megtanulni.

De ezek megvalósításához szükségem lenne pénzre, indulónak van 5 milliónk párommal, de ezért még csak egy romosabb tanyát sem kapunk.

Milyen lehetőségeim vannak?

Nincs gyerekem, pályakezdő nő vagyok.

20l


febr. 1. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy értve mi kell hozzá?

Egy pályázatot ki szoktak írni. Abban benne vannak mik a feltételei meg egy infó arról, hogy hol tudod leadni a szükséges dolgokat.

febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha Fiatal Gazdá-ra gondolsz, ott általában (vsz. 2024-ben is így lesz) 10 000 STÉ a minimum. Nézz utána, mi az, van fönn kalkulátor, számold ki, neked mennyi van.

A többivel nem tudom, mennyire érdemes bajlódni, állattenyésztéshez nem értek, lehet hogy vannak spéci pályázatok ott is. Esetleg kérdezz meg egy falugazdászt.

febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!