Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire érné meg garázst,...

Mennyire érné meg garázst, utánfutót, illetve szerszámot bérbe adni? Főállás melletti mellékkeresetre gondolok.

Figyelt kérdés

Utánfutó vásárlás előtt állok. Mivel minden nap úgyse tudom használni, arra gondoltam, hogy amikor nem használom, napi kölcsönzésre kiadnám. E mellett van egy garázsom is, amit néhány éve jó áron vettem, azóta felújítottam, ezt is kiadnám.

Illetve befektetésként gondoltam, veszek szerszámgépeket, amiket kiadok. Fűnyírókra, fűkaszákra, flexekre, illetve kisebb kézi szerszámokra gondoltam. Mindezt legálisan tenném, számlával.

Budapesttől 30 kilométerre lakom, nyaranként sokan jönnek a környéki nyaralókba emberek, így lehet lenne célközönség.

Szívesen fogadok olyan emberek válaszait, akik csináltak már ilyet, illetve értenek hozzá.



febr. 5. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Betonkeverö,lapvibrátor,nagyobb bontokalapács,nagy flex,esetleg talicska ilyeneket szoktak kölcsönözni.
febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A garázst kiadni jó ötlet, a többire egyszerű vállalkozóként nem nagyon lesz ügyfélköröd. De még a garázst is jobb eladni, ha találsz olyan balekot, aki megveszi, Tekintve, hogy max 25-30 ezerért lehet kiadni egy garázst és 8-10 millióért árulják őket, az a bolond, aki vásárol és nem bérel, tekintve, hogy az áráért 25-30 évig bérelheti.
febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

#2


Vizont 25-30 év alatt az ára infláció felett növekszik, ingatlanbefektetés.

febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
A lakások ára tovább növekedhet, ellenben nem nagyon hiszem, hogy a garázsok ára sokkal föntebb menne, mert már így is túlzás, hogy ugyanolyan négyzetméter árban vannak, mint egy lakás.
febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!