Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzre van szükségem...

Mennyi pénzre van szükségem egy lángosos nyitásához?

Figyelt kérdés
Bérelt üzlethelyiség lenne, már ki is van választva, segítség kellene hogy nagyjából mi lenne az a összeg engedélyekkel felszereléssel amit kellene az elindulásához.

febr. 19. 04:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Hol lenne ez a lángossütő , mert nagyon nem mindegy .
febr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-2 milió
febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
1-2 millió az nagyon az alsó határ, lehet akár 5-6 millió is inkább, de pláne ha nagyobb meg igazán jó felszereltségű lesz az üzlet, akkor ennél is több.
febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Hány darab lángost akarsz sütni?
febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha a gyakorin kell ezt megkérdezned, agy jövőt jósolok ennek a lángosos vállalkozásnak...


Most komolyan, itt fent valaki azt írta, hogy 5-6 millió, erre belevágsz, mert van 5 milliód, aztán kiderül, hogy igazából 10 millió, akkor mi van?


Neked kell utána nézni ennek a dolognak, mennyi a bérleti díj, mennyi az alkalmazott munkabére, mennyi az olajsütő, mennyi a belevaló olaj hetente vagy havonta, mennyi a tészta, stb...


Ha meg nem tudod, mi kell hozzá, akkor szintén nincsen túl jó kilátása a vállalkozásnak, mert nem értesz hozzá.

febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En kb 5 milliot költöttem ra amikor nyitottam, bar egy kis helyseget alakitottunk at
febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vidéki városban szeretném. Eléggé forgalmas helyen, így ezeket a kiadásokat mint q bérleti díj, olaj sütő ezeket ugye tudom mennyibe kerülnek.. de pl h az engedélyek mennyibe kerülnek azt nem, hogy ahoz is kell külön wgy nagyobb összeg?

Illetve munkást sem hiszem hogy kell alkalmazzak, mert elég lennék oda én is, és ez nem be ülős lángosos lenne, csak így simán kiszolgálós.

Illetve nincs semmilyen végzettségem, az szükséges lenne?

febr. 19. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
3-as vagyok, akik nullára pontoztak, azok láttak már üzleti tervet közelről? Vagy csak hasraütéssel tippelgetitek, hogy egy vállalkozó mennyi pénzt öl a tevékenységébe, és kritizáljátok, ha nem fillérekért adja a szolgáltatását/termékét? Elképesztő...
febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Illetve munkást sem hiszem hogy kell alkalmazzak, mert elég lennék oda én is, és ez nem be ülős lángosos lenne, csak így simán kiszolgálós."

Kedves kérdező, sütöttél már lángost életedben kettőnél több embernek? Tudod mivel jár ez?

Ha se pék, se szakács végzettséged nincs, soha nem sütöttél még lángost, nem kellene először elvégezned legalább egy pár hónapos OKJ gyorstalpalót, hogy legalább az alapanyagokat, munkafolyamatokat, gépeket (pl. dagasztógép) megismerd?

Mindezek nélkül ez számodra pont annyi milliós bukás lesz, ahány millióval elindulsz a vállalkozásban!

"de pl h az engedélyek mennyibe kerülnek azt nem"

HACCP-ről olvastál már?

febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy tudja.
febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!