Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol/merre érdemes befektetőket...

Hol/merre érdemes befektetőket keresni, egyéni vállalkozóként?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyéni vállalkozó vagyok, 6 hónapja költöztem fel vidékről budapestre, és kezdtem el a vállalkozásom, teljesen 0-ról, szinte 0 forinttal, 0 ismertséggel.. Maga a vállalkozás fő profilja egy szolgáltatás, amellyel 6 hónap alatt odáig jutottam, hogy minden napra van több ügyfelem is (8-12 óra munka/nap) tehát kiépített ügyfélkör, és átlagos szinten meg tudok élni belőle!

Viszont nagyon szeretnék előre lépni, céget alapítani, alkalmazottakat foglalkoztatni, stb.. De sajnos az akarat egyenlőre hiába van meg, nagyon nehéz magamtól tovább lépni. Ezért próbálok most befektetőt/befektetőket keresni. Szerintetek merre/hol érdemes próbálkozni ezzel? Én magam is több helyen próbálok utána járni, de esetleges személyes tapasztalatokra/véleményekre is kíváncsi lennék:)

Köszönöm szépen előre is!



márc. 17. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A Cápák között új évadában
márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen szolgáltatásról van szó?
márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előbb a cég, aztán a befektető.
márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy one man show-ba nem szabad befektetni, mert az biztos bukta. Fel kell építeni a rendszert, ami nélküled is működik és akkor lesz jelentkező magától.
márc. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem termel annyit hogy tovabb tudj lepni akkor lehet nem erdemes ezzel kinlodni.m.
márc. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek ehhez befektető? Vegyél föl alkalmazottat, szerezz több munkát. És zet kell folytatni.
márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell befekteto feltetlen.


Cegalapitas es eves konyveles megvan 250k-bol. Max ennyit buksz pluszba. A 3 millara meg azt mondod kp-ban van a penztarba teve.

Aztan ha van annyi melo, felveszel alkalmazottat fel evre, ennyit kockaztatsz rajta a terjeszkedessel. Es kiderul bejon-e.


Azert eleg mas az ev es a vallalkozas. 8 evig voltam EV, havi 1 millio folott volt a netto adozott szemelyes bevetelem. Utana vallalkozassal 2 ev volt mire ezt ujra el tudtam erni, csak addigra mar 4 masik embert is fizettem, es ok termelték ki a nagy részét.

márc. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen üzleti tervet tudsz letenni egy befektető elé?
márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha még cég sincs, akkor ez iszonyú komolytalan.
márc. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sehol, mivel nincsenek ilen szinten "befektetők"!

Tolvajok vannak, meg uzsorások...

Ha be akarsz fektetni akk kockáztasd a saját pénzed, vagy ott vannak a hitelek, mert akinek van pénze az mind elkezd vállalkozni, ugyanis iportálják a "szolgákat" magyarországra, ha még nem volna belőlük elég ígyis...

márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!