Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne igény ilyen vállalkozásr...

Lenne igény ilyen vállalkozásra magyarországon?

Figyelt kérdés

Létrehoznám saját vállalkozásom, Kitchen Fairy néven. Célja az egészséges ételek és minőségi hozzávalók házhozszállítása, és a főzés népszerűsítése. Szeretnénk, hogy a főzés ne nyűg, hanem élmény legyen.


A lényege, hogy menük alapján csomagokban kiszállítjuk otthonod kényelmébe a szükséges hozzávalókat, amikkel el tudod készíteni az ételt. Az alapanyagok minőségiek, hazai beszállítóktól frissen szerezzük be.



márc. 20. 10:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi hogy szóltál, a válasznál nem vettem észre hogy másik accountomba vagyok belépve.

Ettől függetlenül nem én írtam a válaszokat, a feladat csak a kérdés kiírása volt. :)

márc. 21. 13:18
 12/13 anonim válasza:
Nekem tetszik ez az ötlet. Tényleg nem a bevásárlás a legnehezebb, de rengetegszer járok úgy, hogy nem akarok megvenni a recepthez egy drágább összetevőt amiből csak kicsi kell bele, mert tudom hogy nem fog elfogyni és ott marad a nagy adag. Így nem kísérletezek új receptekkel, sokszor inkább rendelek ha valami újra vágyok, ezért sokkal egészségtelenebbül élek, mint szeretnék. Szeretek főzni és sokkal jobban szeretek olyan ételeket enni amit én főztem, de egy személyre nehezebb a bevásárlás, mint egy 6-7 fős családnak. Én igénybe venném, ha az ára kedvező lenne.
márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
23%
Spanyolviasz.
márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!