Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha vállalkozni akarok mi a...

Ha vállalkozni akarok mi a menete?

Figyelt kérdés
Robogó javitó mühelyt szeretnék myitni az udvaros házamnál de tartok attól,hogy az adózás stb bebuktatja a kis vállalkozásom.Szerintetek belemerjek vágni vagy inkább felejtsem el ezt a projektem?Bár azzal sem vagyok még tisztában milyen anyagi terhek szabadulnak rám.
ápr. 4. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

"Bár azzal sem vagyok még tisztában milyen anyagi terhek szabadulnak rám."


Felejtsd el, aki ennyinek sem képes utána nézni az alkalmatlan egy sikeres vállalkozás vezetésére, csődre van ítélve.

ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Egy konyvelot megkeresel egy 30 ropiert elmondja
ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még csak elméleti sikon érdeklödöm mert még nagyon az elején vagyok vagy még ott sem.Érdeklödésem ezen az oldalom indult meg mielött mélyebben beásom magam a témába.Azaz,aki máris pálcát tőr felettem az vagy nagyon naiv vagy tele van rossz indulattal vagy már az ő vállalkozása becsődőlt vagy annyira jól megy neki,hogy már lehurrogja alapból a kezdőt.Persze megjegyzem,akinek nem inge ne vegye magára.
ápr. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!