Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Asztalosipari szolgáltatást...

Asztalosipari szolgáltatást hogy lehet a következő szintre emelni?

Figyelt kérdés

Édesapám ügyes kezű asztalos, sokat dolgoztam vele annó, de valahogy nem sikerült neki soha előrelépni. Van műhelye tele gépekkel, nem szeretném a lehetőséget szó kiaknázatlanul hagyni. Mit gondoltok mivel lehetne egy prosperáló üzletet kiépíteni? Csak konyhabútorokra, komplex beépített egyedi bútorokra ráálni? Egy óra tőlünk Pest, Pozsony, 2 Bécs. Ezekben a nagy városokban kéne a fő vásárlói kört kiépíteni? Embereket felvenni? Saját lapszabászattal foglalkozni? Interneten weboldalon hirdetni az üzletet?

Kíváncsi vagyok az ötleteitekre. Esetleg aki hasonló szituációban találta szembe magát.

Mit gondoltok van ennek a szakmának jövője egyáltalán, nagy tömeg gyártású bútorcégek terjedése mellett?

Köszönöm udvarias, építő jellegű kommenteik előre is!



#bútor #asztalos #famunka #Üzeltvezetés
ápr. 5. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igy ahogy mondtad. Ha van vevo lehet bovulni. Sok melo de lehet sok penz lesz hozza.
ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Én a felújított házamhoz rendeltem pár éve egyedi beépített konyhabútort, és internetes kereséssel találtam meg egy olyan honlapon azt, amit szerettem volna. A honlap szépen, igényesen, könnyen navigálhatóan volt megszerkesztve, látszott rajta, hogy nem egy haver dobta össze szívességből, és rendszeresen frissítették.


Kifejezetten nem akartam ikeás vagy hasonló bútort, és ezért jóval többet hajlandó voltam fizetni.


A szolgáltató kijött, megcsinálta a felmérést, megkérdezte az elképzelésemet, tanácsot adott a tervezéshez, kivitelezéshez. Elkészítette a tervrajzot, tételes árajánlatot, megvitattuk, elfogadtam.


Időre elkészítette a bútort, a helyszínen összeszerelte az embereivel.


Mivel tetszett a munkája, még két másik egyedi beépített bútort is rendeltem tőle (ablak alá szerkesztett beülős padot és beépített előszobafalat is).


Összesen kb. 5-6 millió forintot hagytam nála, gondolom, ő is jó üzletet csinált - mindez 3 éve, szóval azóta ez még jóval többe kerülne.


Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, akinek van igénye hasonló szolgáltatásra.

ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!