Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Autósbolt nyitás végzettség...

Autósbolt nyitás végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis autósboltot nyitni, de sajnos nincsen semmilyen kereskedelmi végzettségem ahhoz, hogy ezt egyéni vállalkozóként tudjam csinálni. Ha alapítok egy Kft.-t abban az esetben ügyvezetőként végezhetem ezt a tevékenységet? Nyílván egy könyvelőhöz befizetek egy tanácsadásra, de érdekelnek a lehetőségek.

Köszönöm előre is!


ápr. 27. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha egyéni vállalkozóként végzettség hiányában nem csinálhatod, akkor kft-ként sem. Mindenképp kell egy alkalmazott, akinek megfelelő végzettsége van. Ebben az esetben viszont egyéni vállalkozóként is lehetsz tulajdonos.
ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Sokkal nagyobb gondod lesz a tőke megszerzése az üzletnyitáshoz...

Én amúgy nem is járok autósboltba már rég. Te jársz? Mindent lehet rendelni a netről, amellett ablakmosót, meg hasonló dolgokat megveszem tankoláskor, vagy a Tescoban, Auchanban.

ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm! Akkor irány a suli :)

#2 Miből gondolod, hogy nincsen rá tőke? Igen, én járok. És nem az ablakmosó folyadékokra szeretnék specializálódni azért :) Lehet a neten rendelni ebben igazad van, de ezen a környéken úgy látom lenne igény rá és egy webshopba a laikus nem talál el, mert a szükséges dolgokat valószínűleg kihagyja.

ápr. 28. 06:51
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

"és egy webshopba a laikus nem talál el, mert a szükséges dolgokat valószínűleg kihagyja."

Szerinted ki az, aki manapság nem talál el egy webshopba?

Nincsenek már Wartburgot, meg farmotoros Skodát hajtó műbőr sapkát viselő bácsikák...

ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Igen, én járok"

És mit vásárolsz ott? Hányszor térsz be oda mondjuk egy évben? Havonta egyszer?

ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá "suli" ne légy ostoba!
ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bejelentés köteles max de nem végzettségköteles! Ezek nem ugyanazt jelentik!
ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Tök mindegy, úgysincs rá lóvéja, már hónapok óta teszi fel az autóboltos kérdéseit...
ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1) Amire szükségem van azt veszem meg, mert szoktam szerelni, ebben a szegmensben is dolgozom, csak szeretnék saját lábra állni,

2) Nem azért tettem fel itt a kérdést, hogy lebeszélj róla, nyílván tisztában vagyok a dolgokkal, bizonyára te azok táborát erősíted akik “elfusizgatnak”, így te ezt nem értheted,

3) Ezen az platformon ez az első, hogy kérdezek…

4) Nem tudom honnan tudod mennyi pénz állhat rendelkezésemre ismeretlenül, bizonyára kártyákból tudtad idevetni azokat az ütő kártyákat amelyek most nem találtak be ismét.

5) nem gondolom, hogy bizonyítanom kéne neked bármit ezen a földön, te üsd fel webshopot és rendeld meg amit meg akarsz, nem te leszel a potenciális vásárlói köröm fő célpontja ezek szerint :)

ápr. 28. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem te leszel a potenciális vásárlói köröm fő célpontja ezek szerint :)"

Kik lesznek a célcsoportod?

ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!