Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Büfé üzemeltetés közben mik a...

Büfé üzemeltetés közben mik a kötelező kitoltendo dokumentumok? Hűtő és fagyasztó napló, takarítási napló stb?

Figyelt kérdés

máj. 22. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
#google #utánanézel #nemnekedvalóezszerintem
máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi csaó
máj. 23. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy normális haccp tartalmazni fogja melléekletekben, mintákkal mindazt amit töltened kell napi, heti vagy havi, esetleg más időszakos szinten.


Pl.

Rágcsálóírtási, napló sütőzsiradék ellenőrzési, napló, fagyi napló, stb. attól függően mi a termékköröd és hány féle naplóra van hozzá szükséged.

máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kellene tartalmaznia, de alapvető formai hibák vannak benne. Úgy, mint egy másik cég nevére szólt mikor megkaptad. Én szóltam neki, hogy a cég nevét javítsd már ki legyszi. Utána dokumentumok nem voltak még, amiket töltenem kell. 3 hét levelezés után elkuldte, természetesen hibásan. A hűtők ellenőrzését átirta hűtött áru átvételére és hasonlók 😂😂. Azért már nem is szóltam neki.
máj. 23. 03:07
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azért már nem is szóltam neki."

Pedig nem ártana, mert fizettél a szolgáltatásért, gondolom...

máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!