Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet egy üdítő vállalk...

Hogyan lehet egy üdítő vállalkozást elindítani?

Figyelt kérdés

Mennyi pénz kell hozzá?

Energia ital cégre gondoltam.

Hogyan/hol tudok utána nézni annak, hogy ennek az egésznek mi a menete?

Pl íz kísérletezés, összetevők összepakolása, palackozás.

Az elején nem nagy tételre gondoltam, csak pár ezer darabra.


Írtam pár hónapja a hell-nek, de nem válaszoltak rá.


Hogyan szokás utána nézni ezeknek a folyamatoknak, ami az elejétől a végéig "végig vezet" ezen a folyamaton?


Bocsánat hogy ilyen tudatlan vagyok, és most tuti hogy olyan kommentek fognak jönni, hogy nekem nem érdemes ilyenbe gondolkoznom ha még ezt sem tudom.


máj. 25. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Chatgpt megmondja
máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

"Írtam pár hónapja a hell-nek, de nem válaszoltak rá."

Most építenek egy 90 milliárdos új gyárat, nem érnek rá bohóckodó kisgyerekekkel foglalkozni.

máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Te mennyi pénzzel indulsz neki a vállalkozásnak?
máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

"Energia ital cégre gondoltam."

Vótmá... Keresd vissza!

máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Elmész egy ilyen üzembe dolgozni minimum középvezetői szintig feltornázod magad, és máris lesz róla átfogó képed.

Vagy a tőkéd egy részét arra fordítod, hogy a területen jártas vezetőket az új cégedbe csábítsd.

De üzleti tervet ők sem fognak helyetted írni

máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

"Írtam pár hónapja a hell-nek, de nem válaszoltak rá."

Mit írtál nekik és konkrétan kinek írtál a Hell-en belül?


Legegyszerűbben úgy lehet saját italod, hogy csinálsz egy céget és megrendelsz egy a Hellhez hasonló cégtől egy kisszériás gyártást saját logóval, választott ízzel.

Mondjuk 4 millióért legyártanak neked 1000 doboz üdítőt, így 4 ezer forintba jön ki neked egy doboz Hell, de a saját céges logóddal, úgyhogy menősködhetsz vele, szerintem a bolondnak is megéri, hát még neked!

Persze, ha 1.000.000 dobozzal rendelsz, akkor lehet, hogy csak 100 millió Ft-ba kerül, vagyis 100 Ft/doboz.

Ez a nem mindegy...

máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
De ha megnyerted volna hétvégén a lottó jackpotot, akkor építhetnél egy kisebb palackozó üzemet is akár...
máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Van rá 10millió, de ennyi pénzt azért nem akarnék kockáztatni, max 1-2öt. A válaszokból ítélve ez akkor nem jöhet össze.
máj. 26. 11:46
 9/20 anonim ***** válasza:
2-3 milliárddal már elindulhatnál.
máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Itt egy példa "saját" sörre. Ugyanígy lehet saját üdítőd is.

[link]

máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!