Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Aki sajat vállalkozást indít...

Duke81 kérdése:

Aki sajat vállalkozást indít az sokkal motiváltabb mint a nagy átlag?

Figyelt kérdés
Nekem például életemben már volt néhány ötletem vállalkozással kapcsolatban de minden alkalommal agyalásnál tovább nem vittem a dolgot. Igazából sokkal kényelmesebb ledolgozni a 8 órát, délután hazamenni és szarni a nap hátralévő részében a munkára. Aki mégis fogja és beleteszi az élete nagy részét, hogy felépítsen egy vállalkozást azt mi hajtja annyira, hogy ekkora erőfeszités megérje neki? Azért mert nem csináltam sose tisztában vagyok vele, hogy egy jól működő céget összehozni néha emberfeletti munkával jár. Nem egy embert láttam aki tönkre is ment rajta idegileg vagy akár ráment az egészsége.
máj. 26. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ja
máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általánosítani lehet, és talán így van, de messze nem mindig.

Az onlyfans-on unatkozó prostik, vagy a gyerek mellett unalomból kézműveskedő, műkörmölő stb anyukák pl. szerintem egyáltalán nem motiváltabbak.

máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
engem az hajt, hogy 40 felett már ne kelljen napi 8 órát dolgoznom és ne a rohanásból meg filléreskedésből álljon az életem.
máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem motiváltabb, csak tájékozatlan.
máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleinte igen, aztán mikor kezdessz megszakadni saját vállalkozasban mennél vissza dolgozni.
máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem csak az számít vállalkozásnak, ha felépítesz egy céget. A sima önfoglalkoztató is az. Én például nyelvórákat adok. Egyszer voltam pár évig alkalmazott, akkor is csak emellett félállásban. Sosem bírtam azt a kötöttséget, amivel a munkaviszony jár. Szeretem, ha saját magam rendelkezem az időmmel. Összességében kicsivel keresek többet, mintha ugyanezt közalkalmazottként végezném. Szóval nem hiszem, hogy motiváltabb lennék bárkinél, inkább csak fontosabb számomra a szabadság.
máj. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!