Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt szépségipari...

Vannak itt szépségipari vállakozók?

Figyelt kérdés
Fodrász, körmös, szempillás stb. Mennyit kerestek tisztán és melyik megyében? Hihetetlen árakat látni már egy hajvágásért, szempilla-köröm építésért.
máj. 26. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hihetetlen árak vannak de egy nap nem csinál tízet.

Fodrász pedig sok van jó ha egy nap van 5-6 vendége és számold hozzá az anyagot is.

máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

#1 Minden ilyen ismerősöm dugik van vendékkel. Nekem 3-4 nap mire kapok időpontot, a párom átlag 1 hét (máshoz járunk). Párom jár körmöshöz ott is 3-4 nap. A fodrászom heti 6 napot dolgozik, napi 8-10 órát. A körmöse heti 4 napot napi 10 órát.


Én őszintén nem értem miért nincs több szépségipari nő. Inkább elmennek negyed annyi pénzért pénztárosnak, takarítónak, gyári munkásnak.


Mondjuk ugyanezt nem értem a férfiaknál csak ott az építőipar szempontjából. De ott legalább annyi van, hogy az építőipar nehéz fizikálisan.

máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Mégis mi anyag van egy gépi vágásban 4-5e-ért? :D Max az áramköltség de az nincs 70Ft-se.
máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
#3 Pontosan. És max 10 perc egy férfi vágás. Lehet számolni az órabért. De tudom, hogy a sok alkalmazott diplomás ezt nem akarja elfogadni.
máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+ egy fodrász, körmös lehet KATÁS még mindig, mivel senki nem céges számlára vágat hajat.
máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Egy diplomás (mérnök, jogász, közgazdász) annyit kereshet, amennyit nem szégyell, ezzel szemben a fodrász, körmös, pedikűrös, kozmetikus, stb., ha akar, sem tud többet dolgozni napi X óránál és többet vállalni X vendégnél, mert valamikor pihennie is kell. Kereshet ezáltal havi 2-3 milliót is, de az a maximum.

Egy fent említett diplomás ezzel szemben akár egyetlen szerződéssel is kereshet milliókat, nem muszáj neki napi 8 órát görnyednie az ügyfelek korpás haja, vagy gombás patái felett...

máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Igen. Az én ismerőseim is így csinálják, hiába lépik túl.
máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
#6 Mesélj már kérlek, hogy a mérnökök, közgazdászok, jogászok hány százaléka van ebben a helyzetben. Miközben a legtöbb körmös, fodrász meg tudja keresni, addig a fent említett szakmákban nagyon nagyrészt alkalmazottként dolgoznak.
máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#6 ja, csak a legtöbb mérnök, jogász, közgazdász alkalmazott, havi fix fizetésért. Míg mondjuk a műkörmös, fodrászok 90%a egyéni vállalkozó és nem alkalmazott.


"körmös, pedikűrös, kozmetikus, stb., ha akar, sem tud többet dolgozni napi X óránál és többet vállalni X vendégnél,"


De tud. pl bérel egy széket maga mellett, oda meg felvesz egy kezdőt, akitől jutalékot szed, vagy saját szalont indít.

máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

"De tud. pl bérel egy széket maga mellett, oda meg felvesz egy kezdőt, akitől jutalékot szed, vagy saját szalont indít."

Aki saját szalont indít, az nem sima körmös, hanem egy vállalkozó, akinek egy csomó egyszerű (proli) körmös meg fodrász dolgozik.

máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!