Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi egy jól menő kocsma titka?

Mi egy jól menő kocsma titka?

Figyelt kérdés
Szeretnék ötleteket begyűjteni,hogy mivel lehetne feldobni egy kocsmát?Bármilyen ötlet érdekelne!
2010. okt. 31. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy hol van helyileg, és ki a pultos, mert az ő személyétől függően akár 2*-re emelkedhet az ügyfélkör. Nem mindenhol árulnak cigit, de az is fontos.

És a játékgép, csocsó, tv, biliárdasztal, kerthelyiség, ezek sokat dobnak rajta!!

2010. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
legyen zene!! sokáig tartson nyitva.ha a környéken van konkurencia,akkor különbözzön tőle,adjon vmi pluszt!
2010. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ti például minek örülnétek?Minden kocsma kb ugyanolyan,ugyanaz van,milyen extra lehetne?

2010. okt. 31. 21:21
 4/15 anonim válasza:
100%

Eleve fugg a celcsoporttol is. Milyen korosztalynak szanod?


A mi kedvenc kocsmank egy lepukkant, olcso, de megis bajos es hangulatos hely. A pultosok aranyosak es nem vernek at.


Az benna a jo, hogy el lehet menni oda hetkoznap meignni egy kavet es a csoportarsakkal megbeszelni egy-ket anyagot, de a haverokkal is be lehet menni este "tombolni".

Nekem ezt a kettoseget kell, h hordozza magaban egy hely , hogy kedvencce valljon.

2010. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyik ismerősünknek kocsmája van, mindenki nagyon szereti őket, állandóan meg nevettetik a vendégeket, rengeteget poénkodnak velük. És sokan mondják, hogy pont ezért mennek hozzájuk, mert nem egy unott pofájútól kapják a piát, hanem mellé egy kis körítést is kapnak.


Nem túl régen csináltak egy "Sakáltanya" estet. Csajok táncoltak a pulton, és úgy öntötték a piát a vendégeknek.

Én nem voltam ott, de mindenki kivel beszéltem és ott volt, nagyon jól érezte magát, és hatalmasat szólt a buli!:P


22/L

2010. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

- Igen, a pultos is számít de inkább csak negatív irányban (szóval ha pl mogorva)

- jó ha van tévé (foci), csocsó, (bár én ált. beszélgetni megyek)

- viszonylag széles választék

- ne legyen túl olcsó (sok lesz a csövi), de ne kerüljön 500-ba egy sör.

- Legyen elég hely, könnyen be lehessen menni. Ja és jó ha már az utcáról látom, hogy ott egy csehó, és x Ft egy csapoltsör, vagy van valami akció. :)

- Ha már szóba jött, érdekes a minden napra valami fix akció, ilyen másfelet fizet, kettőt kap szerű. :)

- Egyszer láttunk olyat, hogy volt felső szint, és ott babzsákok meg szófa volt, kényelmes, félig elfekvősen.

- A zene ne legyen túl hangos, szóval én spec utálom a zenegépeket, meg ha üvölteni kell hogy értsd a másikat.

- Jól szabjátok meg a nyitvatartást, környéktől függően.

- Cigit szerintem is fontos, hogy lehessen kapni.

- Valami ötletes dekoráció tud rajta dobni. Pl. az egyikben extrém grafikák vannak a falra akasztva, egy másiknak meg katonai kiképző hangulata van. Csehországban meg olyan volt az egyik, mint a középkorban.

- nyerőgépek inkább ne legyenek

- ... zsírosdöfi százasér!!! :D

2010. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól is függ,hol van a kocsma,vagyis hogy nagyobb városban,vagy csak egy kisebb településen.Mi egy alig párezres kisvárosban élünk,itt az egyik kocsma azzal tett nagy "hírnévre" szert,hogy nyáron lezáratta az előtte levő utcaszakaszt és utcabált tartottak,tombolával,tánccal a helyi legmenőbb tánczenekarral.Bejött a fiataloknak,idősebbeknek egyaránt.Ezt megcsinálták kétszer,azóta is működik.

Esetleg nyáron lehet csinálni bográcsos főzést,amit előtte megreklámozol egy kicsit a vendégek között és szintén legyen zene.Szerintem sokaknak bejönne.

2010. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:-)jól hangzik.

Mit gondoltok hol lenne jobb?egy kis faluba v városba?

2010. okt. 31. 21:42
 9/15 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok,tényleg jobb ha inkább veszek fel hitelt és megveszem a kocsmát,minthogy fizetem a havi bérleti dijat?
2010. okt. 31. 21:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem kezdd bérlettel, ott nem buksz akkorát, ha nem megy, de aztán ha beindul, megveheted... :)
2010. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!