Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kit bíznál meg a pénzed...

Kit bíznál meg a pénzed kezelésével? Melyik bróker céget? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Idegen cégek helyett én tanultam meg a befektetéseimet kezelni. Több év volt, mire eligazodtam a dolgokon, de legalább a saját kezemben van a pénzem, és ha valami idegen cég elcsesz valamit, akkor nem verem a fejemet a falba, hanem én tartozom felelősséggel a befektetlseimért.
2010. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Céget semmiképpen. Személyhez kötném.

Először is ajánlásokat kérek más, pénzüket befektető emberektől, akiknek van befektetési tanácsadójuk. Aztán elbeszélgetnék az illetővel, és nagyon körültekintően választanék.

Olvass el pár Kiyosaki könyvet, sok hasznos info van erről a témáról is a könyvekben.

2010. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!