Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek? Velemeny/Tanas?!...

Szerintetek? Velemeny/Tanas?! Egy weboldalt szeretnek osszerhozni/csinaltatni, ami idovel jovedelmezo lehet.

Figyelt kérdés

Valami hasonlora gondoltam, mint Face, iwiw, myvip stb... Szerintetek egy ilyen oldal idovel lehetne jovedelmezo? Gondolok itt a reklamozasra stb...

Vagy valami olyan oldalt szeretnek uzemeltetni, amivel penzt is tudok majd keresni, tudnatok otleteket adni, illetve, hogy mik a feltetelei, mikre van szuksegem a beuzemelesere?! Elore is koszonom!


2010. nov. 6. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt tanulj meg normálisan, karakterhiba nélkül írni (és nem az ékezetekre gondolok), mert egy ilyen weboldal kódjában egyetlen karaktertévesztés is nagy hibát okozhat a működésben.

Plusz ezeknek nem is az elkészítése a nehezebb, hanem a tárhelyek, hiszen rengeteg adatot kell tárolni, arra meg egy átlagos webtárhely nem elegendő.

2010. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tisztaban vagyok ezekkel a dolgokkal, es azzal is, hogy egy brutal eros szerver gep kell stb... Nem En keszitenem az oldalt, mivel nem vagyok programozo... Csak az erdekelne, hogy mennyire lehetne beinditani egy uj kozossegi oldalt, ami penzt is termel a "tulajanak" Illetve milyen jogi szbalyai vannak stb... Vagy esetleg milyen oldalt kellene kesziteni?!


Egyebkent koszonom a valaszod.

2010. nov. 6. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, egy közösségi oldal beindítása ilyen erős konkurenciák mellett, amik most vannak, nagyon nehéz, újat és biztonságosabbat kéne csinálni, csak épp ehhez kellenek olyan tőkék, amikkel a nagyok rendelkeznek, te meg valószínűleg nem.

Más területben gondolkodnék a helyedben, de ha nincs mondjuk valami terméked, akkor szolgáltatás vagy ötlet kell. Én pl. most pont ezen kezdtem dolgozni, olyanokat próbálok összeszedni, akiket félredob a munka piaca, pályakezdők tapasztalat nélkül, vagy épp "túlképzettek" vagy épp nincs ismerősük... stb. Csapatban fogunk dolgozni, és építjük a referenciát, hogy ezt és ezt tudjuk csinálni, később ebből lehet pénz is.

2010. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ertem! Az biztos, azert is kerdeztem, mert nem voltam biztos benne, hogy sikeres lenne mondjuk egy kozossegi oldal... Valamit jo lenne kitalalni, mar egy ideje agyalok rajta, eddig sikertelenul! :S Mindenre nyitott vagyok! :D

----

Sok sikert neked/tek!

----

Koszonom a valaszt!

2010. nov. 6. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen ötleteid vannak? Mihez értesz? Miben vagy jó?
2010. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 14:55

Megkérdezhetném tőled,hogy milyen csapatot hozol létre?Mármint,hogy min fogtok dolgozni.

2010. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hogy mihez ertek? Joforman csak a fozeshez. Majd most akarom elkezdeni tanulni a programozast...

Egyebkent otletem az lenne, a kozossegi oldallal is, par extra... Pl egy kozossegi oldalt osszekotni valami youtub szeruseggel, meg par extra, de azt nem szeretnem kiadni...

Tobb fele oldalra gondoltam mar, de nem tudom mi lenne a leg megfelelobb, ami idovel jovedelmezo lesz, illetve napi par 1000 latogato jarna az oldalon...

Azert thx a valaszokat...

2010. nov. 10. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!