Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kell tudni az átutalási...

Mit kell tudni az átutalási számláról? Illetve mit kell tennem, hogy beállítsam kártyámra a PayPal-t?

Figyelt kérdés

Művészeti célokra kiváltott vállalkozóim van, ami free amíg tanulok. Átutalással fizetnének egy jelenlegi melómat, de nekem csak készpénzfizetési számlatömböm van, és számlázási adatokat várnak tőlem mailban. Mit kell küldenem? Illetve minden további nélkül vehetek átutalási számlatömböt?

A másik kérdés, hogy mit kell tudni a PayPal-ról, illetve hogy hogyan tudom beállítani a bankkártyámra, és hogy jár-e valami havi kötelezettséggel, -díjjal?


2010. nov. 23. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, vehetsz és venned is kell ebben az esetben olyan számlatömböt, amibe utalásos számlát állíthatsz ki.


A "számlázási adatok" kifejezést itt nem értem, mert a számlát te állítod ki, nem a másik fél. Gondolom az adatokat kéri az utaláshoz.Tehát bankszámlaszámot, bankszámlaszám tulajdonosát, és a számlának a sorszámát, amit közlemény rovatba szokás írni.

A számla eredeti példányát pedig el kell juttatni a vevőhöz.

De ezt miért nem a könyvelődtől kérdezed?


A PayPal-hoz nem tudok hozzászólni, ahhoz nem értek.

2010. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nincs könyvelőm, művészeti célokra kiállított egyéni vállalkozóim van, és hát... nem igazán tobzódok a melókban :(

2010. nov. 25. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!