Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol tudok támogatást, támogató...

Josefinho kérdése:

Hol tudok támogatást, támogatót, üzlettársat szerezni terveimhez?

Figyelt kérdés

Üdv minden kedves olvasónak.

Egyetemistaként már egy jó ideje tervezem, hogy nem akarok robot munkát végezni, s én is "nagy" ember akarok lenni.

Tehát egy olyan globális (világméretű) rendszer felállításán fáradozom, ami először is az internetet venné célba, majd a különböző iparágakat (ruha, parfüm, élelmiszer,stb). Ehhez ugye nem elég egy ötlet, próbálkozás. Ehhez pénz kell, iroda kell, alkalmazottak kellenek, és persze először is egy cég.

Ötletem, tervem természetesen van. Próbálkozom azok kipróbálásával, hogy végül is menne e a dolog, így jövök rá, hogy mit és hol kell javítani. Egyszerű mindenki a saját kárán tanul, persze jobb ha a másén:)

Eddig mindent a semmiből 0Ft-ból valósítottam meg. Ingyenes tárhelyeken csináltam meg az alap ötletű oldalakat, stb. Amit elértem eddig az egy 3pr értékű oldal (ingyenes tárhelyen szerintem nem rossz) átlag oldalaim pedig 2pr értékűek. (pr=pagerank).

Nem a legjobbak igen tudom, de ezek csak az ötleteim egy részei.


Próbálkozom most már tényleg elindulni, de nagyon nehéz.

Adóságot, hitelt nem akarok 22 évesen a nyakamba venni, mert nem. (Ki akar manapság) Igen tudom kockáztatni kell.

Eddig összesen körülbelül 2010-es évben több mint 200.000 Ft-ot kerestem, ami szépen el is megy a sulira, stb. MÉG EGYSZER MONDOM INGYENES TÁRHELYEKKEL,SAJÁT WEBOLDALAKKAL, STB! Tehát ez nem rossz, sokan szeretnének ennyit keresni amint hallom, olvasom.


De én nagyban gondolkodom, és úgy gondolom most kell lépni.

Ezért befektetőket keresek, támogatókat, üzletembereket vagy akár cégeket, hogy csináljuk meg együtt szerencsénket.

De ezt hol, és hogyan?

Keressem meg a cégeket emailben?

Sokan el se olvassák.

Írok egy weboldal alapján egy pályázat írónak, vagy hogy mondják ezt, erre válaszra se méltat.


Mit tegyek?

Tanácsokat szeretnék kérni, vagy akár ha van itt olyan akinek pénze van, s szeretné jó helyre fektetni, akkor azt is nagy örömmel várom.


Pár millió Ft-ra mindenképp szükségem van, hisz csak így lehet elindulni.


Egy cég alapítása ma már kijön kb 50.000 Ft-ból is, ez nem nagy dolog, de iroda, emberek, tárhely, szerver, stb, az már sokkal sokkal több, plusz ugye ha kft-t alapítunk, akkor egy bizonyos tőke a cég bankszámláján ott kell hogy legyen.


Nagyon hosszúra sikerült, elnézést érte, de csak így tudtam elmondani hogy komolyan foglalkoztat az ügy!

Nem csak egy szimpla kérdés és csókolom.


Várom a válaszokat, és természetesen előre is nagyon szépen köszönöm.

Legyen szép napja mindenkinek.


2010. nov. 30. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Van valami olyan verseny, ami pont az ilyen egyetemistáknak van kiírva, mint amilyen te vagy. Be kell nyújtani egy részletes pályázatot, költségvetés-tervezetet meg még mittudoménmit, azt elbírálják és a legjobbaknak adnak tőkét.

Sajnos nem emlékszem, mi a verseny neve, azt tudom, hogy valamelyik évben ilyen fogászattal vagy fogszabályozással kapcsolatos vállalkozás nyert. Járj utána, még az is lehet, hogy pályázatfigyelőkön fenn van, mert ez lenne a legbiztosabb módja annak, hogy a jelen helyzetben tőkét szerezz.

2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszodat, megpróbálok utána nézni.

De továbbra is várom a válaszokat.

2010. nov. 30. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:

"Egy cég alapítása ma már kijön kb 50.000 Ft-ból is, ez nem nagy dolog, de iroda, emberek, tárhely, szerver, stb, az már sokkal sokkal több, plusz ugye ha kft-t alapítunk, akkor egy bizonyos tőke a cég bankszámláján ott kell hogy legyen. "


500ezer Ft kell papíron, de ezt nem kötelező felmutatni. Az illeték kb 15ezer Ft és egyéb papírok, Kft már van 44ezerből. (ennyiből kihozod) Többszemélyest elvileg célszerűbb alapítani.


20GB tárhely+.com os domain: 26ezer Ft/év


Ha szervert akarsz az is plusz komoly pénzek (százezertől milliókig)


Mindenhez pénz kell barátom, e nélkül nem megy a dolog! Sok sikert!

2010. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezekkel természetesen én is tisztában vagyok, tehát ezekkel nem mondtál újat, csupán elismételted amit én írtam.

De mindenesetre köszönöm szépen a hozzászólásodat, és köszönöm a támogató szavaidat is.

Természetesen...:

"Pénzből lehet pénzt csinálni"

Ezt mindenki tudja.

Ha csak a pénzt el nem veszted.


Ezért is keresek támogatókat, olyanokat akik látnak ebben az egészben fantáziát.

Hát ha el tudok indulni végre, persze közösen.

Hisz még most kéne lépni.

2010. nov. 30. 22:45
 5/7 Víg Attila válasza:
Olyan körbe kell mozognod SZEMÉLYESEN ahol vannak ilyen emberek. Az üzleti életben a minden ingyen, csak online írok, nem működik. Be kell, hogy ajánljanak olyan körbe ahol mi vagyunk... Van, amikor a céljaid eléréséhez először kell futni pár külön kört. Ez a sikeres embereknél egyértelmű. Könnyen semmi sem jön. Neked most egy eszköz kell ahhoz, hogy olyan embereket ismerj meg, akikkel együtt tudsz dolgozni, és ha más nem ad (készülj föl rá) akkor magadnak kell összehoznod a rávalót. Megoldás mindig van, kérdés, mit teszel meg érte...
2010. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol tanulsz?

Az ELTE és a BME hallgatóinak most írtak ki egy ilyen pályázatot, ha ott, akkor mindenképp pályázd meg!

2010. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, kíváncsi lennék, lett-e valami a terveidből?
2019. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!