Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol tudok utánajárni, hogy a...

Hol tudok utánajárni, hogy a kiválasztott TEÁOR tevékenységet milyen végzettséggel lehet felvenni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondják, amikor kiváltod a vállalkozóit. Egyébként helytől függ, hogy mennyire szigorúak, Budapesten több nyelvtanár ismerősöm tolmácsolásra pl. nem kapta meg, mert nem volt tolmácsigazolványuk, nekem meg kisvárosban minden további nélkül megadták, csak aláírattak velem egy papírt, hogy az ilyen jellegű munkát alvállalkozóval végeztetem, amiről eleve mondták, hogy a büdös életben nem fogja ellenőrizni senki, mert nem érdekel senkit.
2009. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez azért kicsit vicces:P igazából az a problémám, hogy nincs még vállalkozóim és csak akkor váltanám ki, ha biztosan fel tudnám venni az adott tevékenységet, különben nem sok értelme lenne:S köszi a gyors választ:)
2009. jan. 22. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem menj be a helyi önkormányzathoz ahol a vállalkozóikat kiadják és szimplán érdeklődd meg. Ott tudnak segíteni. Nekem -igaz akkor egy kisvárosban laktam- nagyon sokat segítettek sőt azt is megmondták mit vehetek fel még Hozzá képzettség nélkül. Sok sikert!
2009. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!