Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » VÁLLALKOZÓK! Mit csináltok ha...

VÁLLALKOZÓK! Mit csináltok ha a cégeteknek nincs munkája?

Figyelt kérdés
Egy cégvezető hol tud munkát keresni a cége számára ha épp sehogy nem jön össze semmi?
2010. dec. 31. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Zsebből fizeti a járulékokat, amit a harácshabzsi-állambácsi akkor is követel és leszarja telibe azt is, ha megdöglesz.
2010. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmegyek minisztériumokba, nagy cégekhez, és a vezetőtől kérek fél órát. Ha a referenciáimmal nem tudom meggyőzni fél óra alatt, akkor később sem.
2010. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van. Ha nem jön a munka, akkor megyek én a munkáért. Ilyenkor szoktam megkeresni azokat a cégeket, akiknek esetleg szüksége lehet a munkámra és egyesével felhívom a cégvezetőket, küldök árajánlatot, esetleg mintát, ha olyan a termék. De mondjuk én értékesítő voltam régen és ilyen nagyon ritkán fordul elő. Nemrég volt egy ilyen rohamom, azóta már két emberrel többet foglalkoztatok, mert annyi új megrendelésem jött.
2010. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem írtad, milyen tevékenységet végzel, ezért konkrét tippeket sajnos nem tudok adni.


Rengeteg ügyfélszerző technika létezik, és vannak, akik ezeket nagyon profin oktatják ( rengeteg ingyenes anyag letölthető tőlük, de a fizetős anyagok is hamar megtérülnek :) )


Én régóta ügyfelük vagyok, bátran ajánlom Őket - anélkül, hogy bármilyen hasznom származna ebből: [link]

2011. jan. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi.ismerem Wolf Kati tesóját!:)
2011. jan. 1. 11:34
 6/11 anonim ***** válasza:

OK, akkor jó úton jársz :)


Tényleg szolgáltatás v termékfüggő a válasz, ha országosan tudsz szolgáltatni, akkor neten érdemes népszerűsíteni ( AdWords, apróhirdetések, vagy a Tieddel rokon szolgáltatások oldalán )


Ha a környékeden tudsz szolgáltatni, akkor egy kisebb területen rendszeres szórólapozás, ütős hirdetés feladása a helyi újságban, stb.


Sok sikert!

2011. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem pl. van egy mellékjövedelmem ami igen jól hoz a konyhára, abból fizetem a járulékokat, ha épp nincs vagy kevés a bevételem. Igen változó sajnos...

De mindenképpen érdemes valami mellékeset bevállalnod, ha érdekelne pár infó dobj egy emailt.

Persze a legjobb fegyver a támadás, mindig elő kell rukkolni valami újjal, hogy több ügyfeled legyen, bár néha nehéz.

2011. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de van valami olyasmi honlap ahol pl alvállalkozókat keresnek?
2011. jan. 4. 10:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen szakmán belűl?
2011. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bármilyen
2011. jan. 5. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!