Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az is internetes kereskedelemn...

Az is internetes kereskedelemnek számít, ha meghirdetem különböző oldalakon (aukciós, és hirdetési), hogy különböző kategóriájú (krémtől II. osztályig) ruhákat árulok, de nemcsak csomagküldés lehetséges, hanem személyes átvétel is?

Figyelt kérdés
Vagy személyesen nem lehet, mert akkor már raktár vagy valami lerakat kell?
2011. jan. 22. 08:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg én szállítom ki.

Hogy lehet a tesz-vesz, vaterán, stb. hivatalosan nagyobb mennyiségben (ruhacsomagok) árusítani?

2011. jan. 22. 08:45
 2/5 anonim ***** válasza:
ha "üzletszerűen" csinálod, akkor igen.
2011. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Így utólag, kicsit bonyolultan fogalmaztam meg a kérdést. Szóval nem webáruházat szeretnék üzemeltetni, hanem meghirdetem ezeken az oldalakon. De!

Személyes átvétel is lehetséges, vagy csak csomagküldő?

2011. jan. 22. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Személyes átvétel is lehetséges.


DE:

Internetes kereskedelem attól lesz, hogy az üzlet az interneten köttetik meg. Az átvétel módja irreleváns.


Tehát ha én leütöm a neten a cuccot és utána találkozunk és személyesen veszem át az attól még internetes kereskedelem jogi szempontból.

2011. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Erre voltam kíváncsi. Köszönöm válaszod.
2011. jan. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!